Продукти | Послуги

ВАНТАЖІВКИ

Детальніше

АВТОБУСИ

Детальніше

VAN

Детальніше

СЕРВІС

Детальніше

ЗАПЧАСТИНИ

Детальніше

TopUsed

Детальніше

ТОВ «АВАНТІ ГРУП» – офіційний дилер MAN в Україні

Вантажний автотранспорт MAN (Maschinen-fabrik Augsburg-Nurnberg) заслужено користується попитом серед величезної кількості автомобілістів, які вміють гідно оцінити якісну і надійну техніку. Продукція MAN займає лідируючі позиції на комерційному ринку і обумовлюється така затребуваність в даному транспорті, перш за все, безпекою, а також відповідністю товару, що випускається всім необхідним європейським стандартам і нормам.

MAN Україна – як знайти надійних представників продукції на вітчизняному ринку

З ростом популярності фірмових вантажних автомобілів в Україні все частіше стали з’являтися дистриб’ютори цього концерну, одним з яких є офіційний дилер MAN – ТОВ АВАНТІ Груп.

Протягом 20 років наша компанія завойовувала і продовжує завойовувати довіру клієнтів на комерційному ринку. Співпрацюючи з нами, будь-який підприємець має можливість придбати вантажівку або автобус MAN з максимальною вигодою і комфортом. Перевага АВАНТІ Груп, як офіційного представника MAN в тому, що з нашою допомогою можна не тільки здійснити покупку будь-якого з представлених видів транспорту, але також отримати всі необхідні послуги, що стосуються гарантії, ремонту або сервісного обслуговування.

Купити або продати MAN: способи фінансування

У відділі продажів при необхідності вам нададуть всю відповідну інформацію про транспортний засіб, яке ви плануєте придбати або ж підберуть продукт, повністю під всі ваші параметри і очікування. Крім того, клієнтам завжди надається найбільш зручний спосіб фінансування, серед яких присутні покупка машини в кредит або за допомогою лізингу. Подібні умови дозволяють покупцеві розвивати власний бізнес без масштабних грошових витрат.

Обслуговування техніки MAN в Україні

Сервісний центр компанії АВАНТІ Груп оснащений якісним ремонтним обладнанням та інструментами, завдяки чому наші кваліфіковані майстри готові прийти на допомогу при виникненні будь-якої проблеми і впоратися з нею в стислі терміни. Якщо ви маєте намір усунути поломку самостійно, то в будь-якому випадку відвідайте наш офіційний сайт MAN і зверніться за попередньою консультацією до компетентного співробітника.

MAN Україна – офіційний сайт

На інтернет-ресурсі компанії АВАНТІ Груп міститься величезна кількість корисної інформації про всі нюанси діяльності підприємства. Наш офіційний сайт man техніки, припаде до смаку кожному, зацікавленому в якісної німецької продукції. Також він містить інформацію про всі аспекти діяльності підприємства і про членів команди. Співробітники компанії, завдяки своїм цінним знанням і величезному досвіду здатні задовольнити будь-які побажання замовника і знайти для нього найефективніше транспортне рішення, яке допоможе в розвитку і процвітанні його власної справи.

У нас завжди є привабливі пропозиції на покупку вантажних автомобілів, автобусів, тягачів або необхідних запчастин. Для того, щоб встигнути скористатися будь-якими знижками або акціями, всього лише потрібно уважно стежити за оновленнями офіційного сайту man і при виникненні таких, відразу ж звертатися за допомогою або професійною консультацією до фахівців нашої організації.