Онлайн заявка на ТО

MAN LION'S INTERCITY
Огляд переваг:
-Економічність
-Універсальність
-Надійність
-Високий комфорт

Міжміські перевезення на вищому рівні безпеки

Автобуси MAN Lion’s Intercity в своєму неперевершеному виконанні приведуть в захват кожного, хто найбільше в тривалих поїздках цінує комфорт і власну безпеку. Оформлення салону і кабіни водія даної моделі спрямовані на персональні потреби кожного, що знаходиться всередині людини.

Високі ергономічні показники, а також різноманітні варіанти конфігурації роблять автобус MAN Lion’s Intercity просто незамінним транспортом в сфері міжнародного трансферу. Також за рахунок особливих показників безпеки, дану модель нерідко використовують для транспортування школярів.

MAN Lion’s Intercity – техніка люкс-класу

Матеріал, що використовується в виготовленні моделі, технологія виробництва, установка і комплектація деталей спрямовані на тривалий термін служби випускається автомобіля. Зразкові якісні показники концерну MAN дають можливість здійснити найкраще оснащення автобуса, призначеного для далеких перевезень.

Особлива перевага моделі Lion’s Intercity в її мінімальній витраті палива. Переслідуючи цю мету, розробники постаралися створити максимально можливу полегшену конструкцію. Після проведення множинних досліджень і випробувань вдалося помітно мінімізувати опір повітря. При цьому, легкість і доступність технічного обслуговування запобігає можливість простою техніки.

Автобус

Intercity

Intercity C

Довжина

12 280 мм

13 050 мм

Багажний об'єм ок.

5,2 м³

6,4 м³

Макс. кількість сидінь

55

59

Нещодавно розроблене місце водія для використання в автобусі далекого прямування, шкільному або трансферному автобусі

Щоденна робота на маршрутному транспорті вимагає повної концентрації водія. Для створення оптимальних умов роботи MAN Lion’s Intercity оснащений недавно розробленим місцем водія, в якому повністю враховані особливості застосування. Сидіння водія з численними можливостями регулювання пропонує водієві індивідуально настроюється комфорт. У численних практичних, і в будь-який час доступних ящиках, в бічному пульті управління передбачено місце для зберігання документів і дрібних предметів. Додаткові функціональні елементи, такі як підсклянник, тримач для пляшок, а також просторий холодильник задовольнять будь-які запити щодо комфорту та функціональності в щоденній експлуатації.

Огляд переваг

  • Місце водія з численними полками і речовими ящиками
  • Ергономічне сидіння водія з різноманітними можливостями регулювання
  • Інформаційно-розважальна система Multimedia Coach (MMC) з системою навігації і великим кольоровим дисплеєм
  • Багатофункціональний рульове колесо
  • Розетки на 12 і 24 В
  • Обігрівається зовнішнє дзеркало
  • Шторка водія з ручним або електричним приводом
  • Дистанційне радіоуправління першими дверима
  • Холодильник місткістю 41 л в передній частині
  • Підготовка для касового або квиткодрукуючий апарату
 

Комфортні сидіння

У міжміських поїздках комфортність сидіння повинна бути забезпечена на все 100%. Для MAN Lion’s Intercity розроблені міцні високоякісні сидіння, відповідні цієї мети.

Світлий і приємний салон

Великі вікна і два скляних люка в даху оптимально забезпечують пасажирів денним світлом. Внутрішнє освітлення регулюється індивідуально, для створення затишної атмосфери можна використовувати штори.

Конфігурація відповідно до призначення

Універсальна модульна система дозволяє оптимально конфігурувати транспортний засіб відповідно до вимог: як автобус далекого прямування, шкільний або трансферний автобус.

Багажний об’єм

Завдяки великому речовому відділенню і численним полкам в MAN Lion’s Intercity доступний багажний об’єм до 6,4 куб. м.

Система кондиціювання

Легка і надзвичайно ефективна система кондиціонування дозволила заощадити 66 кг ваги, при цьому вона працює практично безшумно і розрахована на довгий термін служби.

Акустика

Належний комфорт в MAN Lion’s Intercity заснований, серед іншого, на надзвичайно низькому рівні шуму. Це забезпечується відмінною звукоізоляцією, а також найвищих стандартів якості при виконанні і монтажі.