Онлайн заявка на ТО

MAN LION´S CITY Ü
Огляд переваг:
-Економічність
-Екологічна безпека
-Надійність
-Високий комфорт

Автобус MAN Lion's City Ü - показник потужності і ефективності

MAN Lion’s City Ü це практичний міжміський транспорт, призначений для пасажирських перевезень. Конструкція, комплектація і принцип роботи автобуса повністю відповідає всім технічним вимогам, встановленим на сьогоднішній день. Модель характеризується привабливим зовнішнім виглядом і оригінальним оформленням салону. Дизайн автобуса комбінує в собі абсолютно нові і одночасно класичні нотки. MAN Lion’s City Ü це сукупність практичних рішень, що дозволяють спростити роботу при ремонті і обслуговуванні техніки.

Полегшена конструкція моделі MAN Lion’s City Ü, сприяє підвищенню рівня її ефективності, що в свою чергу сприятливо впливає на витрати палива.

Серед додаткових переваг автобуса Lion’s City Ü слід зазначити також те, що його двигуни практично не потребують послуг сервісу, а за рахунок вдосконаленої системи перемикання передач забезпечується безпечне пересування і маневреність техніки навіть на найнебезпечніших ділянках дороги.

 
 
 
Високі вимоги водія до свого робочого місця – це вже достатній привід, щоб встановлювати нові стандарти в області оснащення кокпіта. З урахуванням цього в MAN Lion’s City Ü навіть найдрібніші деталі були адаптовані до вимог водія. Результат: логічно і зручно розташовані органи управління, а також наочні і інтуїтивно зрозумілі панелі приладів з великими чіткими індикаторами. Центральним елементом є ЖК-дисплей, з якого водій постійно зчитує необхідні дані від робочих систем машини, систем діагностики, а також всі інші сигнали і повідомлення. Для незмінно оптимального огляду на автобусі встановлено панорамне лобове скло і ширококутні дзеркала заднього виду з функцією складання.

Місце водія з максимальним комфортом

На робочому місці водія MAN Lion’s City Ü поряд з простою і наочною панеллю приладів водія також приємно здивує наявність вільного простору для підвищення зручності керування. Водій може регулювати водійське сидіння і рульове колесо під себе. Відрегульоване сидіння підтримує зручну позу водія значно полегшує роботу під час багатоденних рейсів. Максимум місця гарантують практичні, замикаються відсіки для зберігання речей, розташовані над місцем водія. Тут в якості опції може бути також розміщений РК-монітор для контролю салону. При необхідності в двері кабіни можна вбудувати касовий апарат і оптимально адаптувати його до дизайну салону завдяки різним варіантам установки. Зрозуміло, у вигляді альтернативи також пропонується місце водія VDV. Огляд переваг:
 • Ергономічне робоче місце водія з високим комфортом управління
 • Наочна панель приладів з переробленим дизайном меню і перемикачів
 • Ергономічне сидіння з можливістю регулювання значно полегшує роботу водія
 • Регулювання висоти і нахилу рульового колеса
 • ЖК-дисплей для робочих параметрів і даних діагностики
 • Хороший огляд завдяки глубокотянутому лобового скла і ширококутним дзеркалам
 • Практичні, замикаються відділення для зберігання речей водія і супроводжуючого
 • Хороший огляд завдяки глубокотянутому лобового скла і ширококутним дзеркалам з функцією складання

Високий рівень комфорту і максимум місця

Салон автобуса MAN Lion’s City LE Ü вражає максимумом комфорту і приємною атмосферою, яка створюється денним світлом, проникаючим крізь нові скляні люки в даху. Входи і виходи, а також центральний прохід розташовані на мінімальній висоті для зручної посадки і висадки людей похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вертикальна установка двигуна в задній частині кузова і збільшення простір для ніг між окремими рядами сидінь – це ще одна частина продуманої концепції простору екстра-класу.

Сидячі місця

Lion’s City Ü може перевозити одночасно до 88 пасажирів – автобус має 44 ергономічних чашоподібні сидіння MAN City або 44 стоячих місця. Численні поручні забезпечують безпеку пасажирам, які їдуть стоячи. Крім того, сидіння встановлені без опор, мають антивандальне покриття і легкочістящуюся оббивку.

Система кондиціювання

На відміну від колишніх систем кондиціонування нова система помітно легше – як наслідок зменшується власна маса автобуса і знижується витрата палива. Додатково був зменшений обсяг технічного обслуговування системи кондиціонування і збільшений термін її служби.

Люки в даху

Завдяки виключно світлою і гостинній атмосфері в салон MAN Lion’s City Ü відразу хочеться увійти. Ця атмосфера створюється в тому числі і приємним денним світлом, проникаючим крізь окремі пластмасові люки в даху. Поліпшене освітлення і безпеку забезпечують нові, пропоновані в якості опції люки з безпечного скла. З метою провітрювання салону вони легко відкриваються за допомогою електроприводу, а в разі аварії служать в якості додаткових аварійних виходів.

Входи і виходи

MAN Lion’s City Ü виконані без сходинок і мають виключно низьку висоту підлоги – всього 320 мм. Завдяки функції кнілінгу права сторона автобуса опускається ще на 80 мм для полегшення посадки і висадки людей похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями. Таким чином MAN Lion’s City LE відповідає вимогам директиви ЄС ECE R107.

Відкидна апарель

При проектуванні салону MAN Lion’s City LE Ü з самого початку все було направлено на забезпечення повного комфорту для кожного пасажира – від оснащення обладнанням для осіб з обмеженими фізичними можливостями до компактних відкидних сидінь. Пасажири в інвалідному візку або батьки з дитячою коляскою можуть легко увійти в автобус через 2-і двері по вбудованим відкидним аппарелам. Крім того, за бажанням в салоні можна доустановити практичні відкидні сидіння для супроводжуючих.

Двигуни MAN – висока потужність і ефективність

MAN Lion’s City Ü – з дизельним двигуном, двигуном на природному газі або гібридним приводом в задній частині кузова – відрізняється винятковою ефективністю при експлуатації як в міських умовах, так і на рейсах далекого прямування. Цей автобус відрізняють перш за все високе тягове зусилля, низькі показники викидів шкідливих речовин і мала витрата палива. Двигуни з системою Common Rail в комбінації з чотирьох- або шестиступінчастою автоматичною коробкою передач забезпечують чисту потужність в діапазоні від 206 кВт (280 л. С.) До 265 кВт (360 л. С.), Якої сягають і шестициліндрові двигуни на природному газі ( CNG) – 200 кВт (272 л. с.) і 228 кВт (310 л. с.). Додатковими перевагами автобусів серії MAN Lion’s City Ü є також і те, що їхні двигуни завжди працюють надійно і майже не вимагають технічного обслуговування, а завдяки продуманій системі перемикання передач залежно від топографії місцевості забезпечують упевнений рух на будь-яких ділянках дороги.

Огляд двигунів MAN Lion’s City Ü

Автобуси MAN Lion’s City Ü пропонуються на вибір з двигуном D2066 (потужністю до 360 л. С.) Або E2876 (потужністю до 310 л. С.). Точні відмінності обох варіантів двигунів представлені в огляді нижче.

Оптимальний привід в будь-якій ситуації

Яким би складним не був рельєф вашої дороги, високочутлива програма перемикання передач для дизельних двигунів MAN завжди встановить оптимальний режим для забезпечення необхідної потужності. Щоб MAN Lion’s City Ü навіть на найкрутіших схилах залишався «на висоті», він серійно оснащується коробкою передач Voith DIWA з функцією SensoTop. За бажанням також може бути встановлена коробка передач ZF EcoLife з функцією TopoDyn.

Коробка передач Voith DIWA

Ця коробка передач серійно встановлена ​​на всіх моделях автобусів серії MAN Lion’s City. Вона відрізняється електронної інтеграцією в трансмісію, ефективним механічно-гідравлічним розподілом потужності, а також високопродуктивним вторинним ретардером. Крім того, вона оснащена програмою перемикання передач залежно від топографії місцевості SensoTop, яка навіть в класі важких автотранспортних засобів забезпечує оптимальну частоту обертання при перемиканні і помітно знижує витрату палива. Окремий висотомір, який не потребує технічного обслуговування, автоматично розпізнає підйоми та схили і розраховує для них оптимальні точки перемикання.

Техніка, на яку можна покластися: системи MAN для безпечного і ефективного водіння

У вирішальний момент вони приходять на допомогу. Завжди. Системи безпеки і допомоги водієві MAN працюють постійно. З ними ви і ваші пасажири доберетеся до мети безпечно і з комфортом. Для MAN Lion’s City Ü доступні наступні системи:
 • Електронна система курсової стійкості (ESP)
 • Електронна гальмівна система (EBS)
 • TyreManagement