Автобус MAN стає володарем премії iF Design Award

Новий MAN Lion’s Coach отримав престижну нагороду на міжнародному форумі в сфері дизайну в категорії «Автомобілі, транспортні засоби, велосипеди». Після перемоги MAN Intercity (2016 рік) і NEOPLAN Tourliner (2017 рік) журі конкурсу в третій раз поспіль високо оцінило роботу команди дизайнерів MAN.

Новий автобус MAN Lion’s Coach став переможцем однієї з найпрестижніших премій міжнародного дизайнерського форуму iF International Forum Design в категорії «Автомобілі / Транспортні засоби / Мотоцикли». Після успіху моделей MAN Intercity (2016) і NEOPLAN Tourliner (2017) команда дизайнерів зуміла підкорити журі втретє поспіль.

-MAN Lion’s Coach стає володарем премії iF Design Award.

-Новий автобус MAN відрізняється непідвладним часу дизайном і максимальним рівнем безпеки і надійності.

-Команда дизайнерів автобуса MAN втретє поспіль отримала високу нагороду.

Цього року перед членами журі конкурсу iF Design Award, до складу якого входять 63 експерта в області дизайну, стояло нелегке завдання: їм треба було вибрати призерів з 6402 заявлених учасників з 54 країн. У категорії «Автомобілі, транспортні засоби, велосипеди» високу оцінку в черговий раз отримав автобус компанії MAN і його вдале дизайнерське рішення. Новий MAN Lion’s Coach удостоєний нагороди iF Design Award – 2018, вручення якої відбудеться 9 березня на урочистій церемонії в Мюнхені. «Ми дуже раді, що MAN Lion’s Coach отримав цю нагороду, враховуючи, що в числі заявок була велика кількість видатних проектів, – зазначив Штефан Шёнхер (Stephan Schönherr), віце президент по дизайну автобусів MAN Truck & Bus. – Це рішення свідчить про визнання нового дизайну туристичного та міжміського автобуса ».

Перш за все справляють враження не втрачають своєї актуальності пропорції і сучасну мову форм. Новий дизайн передньої частини кузова, характерна задня і бічна частини надають MAN Lion’s Coach неповторний зовнішній вигляд. Особливу увагу дизайнери приділили чіткому розподілу функціональних зон: робоче місце водія, пасажирський, багажний та моторний відсіки. Крім того, увагу привертають нові повністю світлодіодні фари головного світла. Особливо примітні нові денні ходові вогні фірмового дизайну, які функціонують також в якості покажчиків повороту. Не залишає байдужим і дизайн салону MAN Lion’s Coach: суцільна світлодіодна стрічка висвітлює стелю теплим білим світлом, що гарантує комфортне освітлення. Нова концепція кольорів та оздоблення передбачає використання більш світлих і свіжих відтінків для створення вишуканої і приємної атмосфери в салоні. Завдяки збільшенню габаритної висоти і довжини багажних полиць у напрямку передньої частини в салоні забезпечується відчуття вільного внутрішнього простору як для пасажирів, так і для водія.

Новий MAN Lion’s Coach, вперше представлений громадськості в 2017 році на виставці Busworld в Кортрейку, вражає не тільки своїм яскравим дизайном. Цей туристичний автобус, оснащений численними асистуючими системами, забезпечує максимальний рівень комфорту і безпеки для водія і пасажирів. Крім того, він відрізняється підвищеною ефективністю завдяки аеродинамічним якостям, поліпшеним на 20% в порівнянні з попередньою моделлю. «Це доводить, що продуманий дизайн, так званий Smart Edge Design, сприяє підвищенню ефективності», – підкреслює Шёнхер.

Премія iF Design Award вручається з 1953 року. При виборі переможців журі керується строгими критеріями, серед яких зовнішнє оформлення і форма продукту, новизна і актуальність, ергономічність, функціональність і екологічність. «Нагорода вважається всесвітньо визнаним знаком якості в області дизайну, і удостоюються її лише кілька продуктів на рік. Той факт, що наша компанія в третій раз поспіль стала переможцем, свідчить про інноваційний характер і високій якості наших автобусів », – заявив Шёнхер. У 2016 році премія iF Design Award була вручена автобусу MAN Lion’s Intercity, а в 2017 році – NEOPLAN Tourliner. Туристичний і міжнародний автобус MAN Lion’s Coach став третім володарем цієї нагороди.