Cертифікат ЄКМТ (зелений сертифікат) для вантажівок MAN

Даний документ дає право на виїзд в країни ЄС за системою двосторонніх транспортних квот. Сертифікат ЄКМТ видається на вантажні автомобілі та тягачі, які входять в категорії: «Особливо Зелений I Безпечний», «Євро III Безпечний», «Євро IV Безпечний», «Євро V Безпечний» та «ЄВРО VI безпечний». Критерії вказані в резолюції Європейської Конференції Міністрів транспорту. Офіційний дилер MAN в Україні – компанія АВАНТІ Груп пропонує допомогу перевізникам з України в отриманні багатостороннього дозволу на в’їзд до країн ЄС для вантажних автомобілів МАН. Ми здійснюємо перевірку колісних транспортних засобів (КТЗ) на відповідність вимогам протоколу ЄКМТ. У нас є все необхідне обладнання і команда фахівців з відповідною кваліфікацією для оперативної та якісної діагностики.

Інформація про протокол Європейської Конференції Міністрів транспорту

В основі Конференції лежить протокол, який був підписаний за участю представників різних країн в Брюсселі в 1953. Резолюція виступила в силу в грудні того ж року. З цього самого монета Європейська Конференція Міністрів транспорту прагне до інтеграції міжнародних ринків, лібералізації макроекономічних відносин і спрощення процесу вантажоперевезень. Скорочення часу офіційних бюрократичних процедур стало можливо завдяки введенню сертифікатів ЄКМТ — багаторазових дозволів на перетин кордонів держав ЄС. Документи видаються за системою двосторонніх квот, процес регулюється завдяки переліку технічних вимог, яким повинні відповідати КТЗ перевізників. Отримавши сертифікат ЄКМТ, власник вантажного автомобіля має можливість вибирати самостійно оптимальний маршрут слідування. Крім цього, резолюція Європейської Конференції Міністрів транспорту сприяє поліпшенню технічного стану рухомого складу, умов роботи водіїв і екологічної обстановки. Зростає і конкурентоспроможність компаній-перевізників.

Перевірка вантажних авто MAN для отримання сертифікату ЄКМТ

Перевірка являє собою діагностику вантажних автомобілів і сідельних тягачів категорій N2, N3 з рівнем екологічної безпеки не нижче Євро-2. Позитивні результати перевірки дозволяють використовувати КТЗ для міжнародних комерційних перевезень по багатостороннім дозволами ЄКМТ і інших двосторонніх дозволів, які в частині вимог до транспортних засобів посилаються на резолюції Європейської Конференції Міністрів транспорту.

Для офоромлення сертифікату телефонуйте за номером +380 (44) 585 21 40

Перелік необхідних документів для отримання сертифікату ЄКМТ:

  • технічний паспорт КТЗ (з державною реєстрацією);
  • заводський сертифікат відповідності технічним характеристикам та характеристикам безпеки авто – видається заводом-виробником MAN, або його офіційним представником ким ми являємося в Україні. Сертифікат відповідності категорії оформлюється на спеціальному бланку світло-зеленого кольору. Для категорій «ЄВРО III безпечний», «ЄВРО IV безпечний», «ЄВРО V безпечний», “ЄВРО VI безпечний” прийнята єдина форма бланку;
  • уставні документи, які засвідчують юридичну особу (свідоцтво платника податків та витяг з реєстру юридичних осіб);
  • наявність оплати згідно послуги, яка буде надаватись.