Онлайн заявка на ТО

CITYLINER - АВТОБУС З ЗРУЧНОСТЯМИ
У Cityliner пасажири по достоїнству оцінять продуману концепцію повного комфорту. Цей "лімузин" класу люкс забезпечить максимум зручностей навіть вимогливим пасажирам. Cityliner - це гарантія високої надійності і безпеки.

Neoplan Cityliner – відчуй себе як вдома

Відмітна риса автобуса Cityliner, яка переслідує його з самого початку виробництва це неповторний дизайн і абсолютна турбота про повноцінне комфорті пасажирів. Оновлений Cityliner сміливо рухається за встановленим раніше напрямку, але при цьому він з кожним разом доповнюється різними нововведеннями, сприятливо впливають на продуктивність і якість роботи техніки.

Neoplan Cityliner це стильний і надійний пасажирський транспорт, призначений для тривалих подорожей. Продумана до дрібниць концепція конфігурації створює максимально розкішні умови для пасажирів.

З виходом нової серії туристичних пасажирських автомобілів Neoplan Cityliner розробники MAN зуміли продемонструвати наскільки якісним і рентабельним може бути громадський транспорт. У 2013 році на міжнародній виставці Busworld концерн Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg представив абсолютно новий автобус з двигуном MAN D26 потужністю в 440 кінських сил, який при цьому відповідає стандарту Євро-6.

Біля водійського місця передбачена персональна система клімат-контролю, яка дає можливість створювати оптимальну робочу температуру.

Висота моделі становить 3,7 м, а довжина залежить від типу трансформації: 12,24 для 2-х мостового автобуса і 12,99 для 3-х мостового відповідно.

Все під контролем – в будь-якій ситуації

Cityliner, як і будь-яку модель NEOPLAN, можна дооснастити додатковими системами безпеки. При далеких поїздках використовуйте систему стеження за дорожньою розміткою LGS.

У разі, коли Cityliner ненавмисно покидає свою смугу руху, водій отримує відповідний вибросигнал на відповідній стороні подушки сидіння. Система контролю дорожньої смуги в поєднанні з асистентом уваги дають подвійну надійність на протяжних ділянках руху.

AttentionGuard мінімізує ризик ДТП на протяжних ділянках руху, визначаючи перші ознаки зниження концентрації і втому водія, попереджаючи його при значній зміні поведінки в управлінні транспортним засобом, перш ніж виникнуть критичні ситуації.

Adaptive Cruise Control і Emergency Brake Assist

Забезпечте додаткову безпеку пасажирів, водія та автобуса за допомогою адаптивного круїз-контролю. Система ACC безперервно контролює безпечну дистанцію до автомобіля, що їде попереду автомобіля. Легке втручання ретардера забезпечує безпечну відстань.

Для пасажирів підвіска CDS забезпечує підвищений комфорт при русі. Для водія ця система гарантує надійні, стабільні динамічні властивості. Асистент екстреного гальмування MAN Emergency Brake Assist (EBA) доповнює раніше доступні допоміжні системи гальмування.

Оптимальне освітлення будь-якого повороту

Cityliner серійно оснащується інноваційним освітленням поворотів NEOPLAN. Воно забезпечує оптимальний огляд при русі як по шосейних, так і по путівцях – підвищується безпека руху.

Кожна деталь всередині салону також відрізняється своєю оптимальністю. Характерна для Cityliner висока маневреність є наслідком оснащення ефективним електронним рульовим управлінням з гідропідсилювачем, а також задньої підтримуючої осі з електрогідравлічним керуванням.

З безпекою по дорозі

Безпека пасажирів вважається основним пріоритетом, тому наші інженери вклали максимум зусиль в створення високонадійній пасажирської секції кузова.

SafetyCabin від NEOPLAN забезпечує всебічний захист для туристичного автобуса. Масивні трубчасті каркасні елементи з двома дугами безпеки, шпангоути по периметру і запатентований куточок для посилення боковини доповнюються передній секцією посиленого виконання.

Результат: на будь-якому місці пасажир перебуває в абсолютній безпеці. Гарантовано!

Завжди бездоганний

Cityliner вражає великими скляними і пофарбованими поверхнями. Його «короною» служить характерний скляний купол. Дизайн Sharp Cut і стандартне скління передньої частини створюють неповторний і динамічний образ. Дизайнери NEOPLAN свідомо відмовилися від зайвих витребеньок і химерності.

У центрі уваги Cityliner – його пасажири. Чи йде мова про туристичній групі або індивідуальних мандрівників, про молодих людей або не дуже: цей «лімузин» класу люкс забезпечить першокласний комфорт своїм пасажирам.

Стильний інтер’єр

Світлий салон створює затишну атмосферу для пасажирів, запрошуючи їх скоріше зайняти місця і насолоджуватися видами з вікна. Cityliner – справжнє диво як всередині, так і зовні. Просторий салон, чіткі форми і панорамні вікна створюють необхідні передумови для повноцінного задоволення поїздкою. Скляні підйомні люки і панорамні вікна гарантують оптимальний огляд околиць.

При цьому температура всередині салону навіть жарким літом буде комфортно низькою. Про те, щоб пасажирам не довелося мучитися від духоти в салоні, подбають скла з низьким коефіцієнтом пропускання сонячного випромінювання.

Продумано: концепція повноцінного комфорту

Cityliner гарантує своїм пасажирам максимальний рівень комфорту. Широкі входи забезпечують зручну посадку. Ергономічні сидіння подбають про здоров’я Вашої спини – тривала поїздка не принесе Вам ніяких незручностей. Висота в проході у Cityliner дозволяє пасажирам пересуватися в повний зріст. Оптимальне розміщення: високі, вільно підвішені полки для ручної поклажі забезпечать швидкий доступ до багажу.

Вашим особливим перевагою стане індивідуальна обробка салону високоякісними матеріалами: мова йде про чохлах для сидінь, стелі, покритті підлоги, шкіряній обробці і про багато іншого.

Все, що потрібно для відпочинку душі і тіла

У Cityliner передбачено все, що необхідно для відчуття повного комфорту Вашим пасажирам. Функціональна бортова кухня забезпечить пасажирів достатньою кількістю гарячого чаю і кави. При цьому Вам доступні найсучасніше обладнання для неї. Комфортний мікроклімат: завдяки продуманій системі вбудованих сопел будь-який пасажир може самостійно відрегулювати температуру на своєму місці. У просторий бортовий туалет можна пройти по зручним широким східцях. Замість серійного хімтуалета на вибір пропонується водяний туалет.

Прекрасні можливості для розваги забезпечують мінімум два РК-дисплея і високоякісна мультимедійна система MAN Multimedia Coach (MMC) з функцією навігації.

Максимум простору як для пасажирів, так і для пасажироперевізника

Cityliner в трьох виконаннях різної довжини забезпечує досить вільного простору для всіх і для всього. У його салоні можна навіть лежати. Великі відділення передбачені для розміщення валіз, сумок та спортивного інвентарю. Ви, як пасажироперевізників, отримаєте максимум місця для розміщення будь-якого оснащення. Сидіння, оформлення інтер’єру, кухня і бортовий туалет, мультимедіа-система, алюмінієві диски, ксенонові фари і багато іншого: на Ваш вибір пропонується безліч різних пакетів оснащення.

Таким чином Ви зможете оснастити свій Cityliner в повній відповідності зі своїми уявленнями і побажаннями з боку пасажирів.

Робоче місце з багатофункціональним кермом

Ваш водій теж полюбить Cityliner. Його робоче місце відрізняється як ергономічністю, так і функціональністю. Сучасне багатофункціональне рульове колесо включає в себе різні органи управління для простого обслуговування дотиком пальця. У водія буде все під контролем. Цифровий спідометр, індикатор витрати палива, функція навігації, управління системою кондиціонування і центральний бортовий комп’ютер – все функції розташовані на увазі і легко доступні.

Функції забезпечення безпеки зручно доступні для водія. Крім того, нова компоновка перемикачів дозволяє супроводжуючому ефективно реагувати на побажання пасажирів в салоні.