Краща вантажівка року – MAN TGX!

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, названо переможця конкурсу «International Truck of the Year 2021». Найкращою вантажівкою року визнали MAN TGX.

Про це SpecMachinery.com.ua повідомили в прес-службі виробника. 23 листопада, на онлайн-премії ITOY 24 члени журі визнали MAN TGX нового покоління інноваційним та найкращим транспортом із погляду ефективності, комфорту, безпеки, умов експлуатації та паливної економічності.

За словами президента ITOY Джаненріко Гріффіні, ідеальні показники MAN TGX роблять вантажівку не тільки відповідною потребам сьогодення, а й орієнтовану на майбутнє.

Члени журі, призначені на “Міжнародну премію вантажівки року” (ITOY), мали можливість познайомитися з новим MAN TGX у лютому 2020 року. Окрім комфорту водіння, журі вразило робоче місце водія, повністю цифровий дисплей, інтуїтивно зрозумілі функції керування та мультимедіа, вбудовані в нове багатофункціональне рульове колесо, та інноваційне поворотне управління MAN SmartSelect без відволікання від водіння. Члени журі ITOY так само позитивно оцінили побутові комфортні умови в кабіні водія. Під час тестових заїздів їх також вразила надзвичайна ефективність трансмісії Euro 6d нового MAN TGX, яка забезпечує економію пального до 8,2 відсотків порівняно з попередньою версією в поєднанні з аеродинамічною вишуканістю конструкції кабіни та система круїз-контролю GPS MAN EfficientCruise, яка тепер має ще більшу попереджувальну функцію.

Журі також підкреслило високий рівень безпеки, який завдяки таким функціям, як радіолокаційна система допомоги при повороті та система підтримки зміни смуги руху, допоміжна функція повернення смуги руху та допомога в русі в заторах, не лише знімає напруження з водія, але й значно сприяє безпеці інших учасників дорожнього руху. І останнє, але не менш важливе: новий MAN TGX справив особливе враження на експертів ITOY завдяки високому рівню взаємодії підключення (Connectivity), що забезпечується його електронною архітектурою, яка є першою у своєму роді в секторі комерційних автомобілів, та набором цифрових послуг, пов’язаних з цим.

Нагороду за найкращу вантажівку року прийняв генеральний директор MAN Truck & Bus Андреас Тостманн. Він зазначив, що метою його команди було розробити найкращу вантажівку для водіїв та клієнтів компанії, і ця нагорода лише підтверджує успіх досягнень MAN Truck & Bus.

«Друзі, мабуть, кожному з вас знайоме радісне відчуття, коли ваша робота оцінюється по заслугах. Саме це і відчуває команда MAN Truck & Bus, яка упродовж 5 років створювала ідеальну вантажівку та здобула за це найпрестижнішу нагороду від «International Truck of the Year»! – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як SpecMachinery.com.ua вже розповідав, у рамках розробки нового покоління MAN TG було витрачено 12 млн. робочих годин, безпосередню участь у проекті брали 2100 співробітників MAN, на випробуваннях автівки проїхали 4 млн. км. Як розповіли представники компанії, нове покоління вантажівок представляє розвиток MAN Truck & Bus – від виробника транспортних засобів до постачальника інтелектуальних рішень для транспорту. І тепер, нові серії MAN TGX, TGS, TGM та TGL – від 7,5 до 41 тонн – мають вісім різних варіантів нових кабін, різноманітні шасі для кожного сектора використання. Автівки забезпечують економію палива у 8%, що дозволяє скоротити і CO2; а новітні системі допомоги, включаючи систему допомоги в повороті, підвищують безпеку на дорозі. 

Інженери компанії оптимізували робоче місце водія у вантажівці таким чином, щоб воно максимально відповідало щоденним потребам водія, підвищуючи продуктивність і зменшуючи втому.

Нові MAN TG комплектуються новітніми економічними двигунами Euro 6d, що були представлені у минулому році. Вдосконалена аеродинаміка автомобіля також грає роль у зменшенні споживання пального. Комплексні вдосконалення компонентів автомобілів дозволяють скоротити витрати на обслуговування за рахунок подовженого терміну служби. «Цифровізована» система управління та контролю допомагає зменшити експлуатаційні витрати, контролювати стан автомобілів, та допомагає керувати та контролювати автопарк в цілому.

Джерело — http://specmachinery.com.ua/