Онлайн заявка на ТО

MAN LION´S CITY HYBRID
Екологічна безпека
Економічність
Низький рівень шуму

Автобус MAN Lion's City Hybrid - транспорт майбутнього

Серія рейсових автобусів Lion’s City Hybrid є найкращим варіантом для пасажирських автомобілів найближчого майбутнього. Оснащення модернізованим приводом Efficiency Design на гібридних технологіях мінімізує потрапляння шкідливих вихлопів в навколишнє середовище, а також забезпечує максимальний показник рентабельності.

Висока продуктивність і продуктивність автомобіля прямо пропорційна низького рівня викидів згубних речовин. Наприклад, витрата палива рейсового автобуса Lion’s City Hybrid на 30% нижче ніж у іншої подібної техніки. За рахунок цього явища відбувається значна економія пального – приблизно 10 л дизеля на рік. При цьому щорічно міський автобус Lion’s City Hybrid виробляє на 26 тонн СО2 менше, порівняно з аналогічним транспортом, з класичним двигуном.

Ультрасучасний комфортабельний автобус MAN не тільки захищає навколишнє середовище від забруднення, він значно скорочує витрати, а також покращує існування в містах, так як в процесі роботи практично не видає шум і зводить до мінімуму викиди відпрацьованих газів.

 
 
Високі вимоги водія до свого робочого місця – це вже достатній привід, щоб встановлювати нові стандарти в області оснащення кокпіта. З урахуванням цього в MAN Lion’s City Hybrid навіть найдрібніші деталі були адаптовані до вимог водія. Результат: логічно і зручно розташовані органи управління, а також наочні і інтуїтивно зрозумілі панелі приладів з великими чіткими індикаторами. Центральним елементом є ЖК-дисплей, з якого водій постійно зчитує необхідні дані від робочих систем машини, систем діагностики, а також всі інші сигнали і повідомлення. Для незмінно оптимального огляду на автобусі встановлено панорамне лобове скло і ширококутні дзеркала заднього виду з функцією складання.

Місце водія з максимальним комфортом

На робочому місці водія MAN Lion’s City Hybrid поряд з простою і наочною панеллю приладів водія також приємно здивує наявність вільного простору для підвищення зручності керування. Водій може регулювати водійське сидіння і рульове колесо під себе. Відрегульоване сидіння підтримує зручну позу водія для комфортної роботи під час багатоденних рейсів. Максимум місця гарантують практичні, замикаються відсіки для зберігання речей, розташовані над місцем водія. Тут в якості опції може бути також розміщений РК-монітор для контролю салону. При необхідності в двері кабіни можна вбудувати касовий апарат і оптимально адаптувати його до дизайну салону завдяки різним варіантам установки. Зрозуміло, у вигляді альтернативи також пропонується місце водія VDV.
Lion’s City Hybrid може перевозити одночасно до 98 пасажирів – автобус має 36 сидінь чашеобразной форми MAN City і 62 місця для проїзду стоячи. Ергономічні сидіння забезпечують високий комфорт завдяки великому простору для ніг, а пасажирам, які їдуть стоячи, гарантується висока безпека завдяки наявності безлічі поручнів. Крім того, сидіння встановлені без опор, мають антивандальне покриття і легкочістящуюся оббивку.

Комфортний вхід без сходинок

MAN Lion’s City Hybrid має низькопідлоговий виконання, щоб забезпечити максимально зручну посадку пасажирів. Максимальна висота підлоги вхідних і вихідних отворів становить усього 320 мм. Завдяки функції кнілінгу її можна зменшити ще на 80 мм. Суцільний рівну підлогу в салоні гарантує пасажирам безпечний прохід до сидінь і до виходу.

Дизельний двигун з оптимальним ККД

При розробці MAN Lion’s City Hybrid робилася ставка на динамічні параметри економічного двигуна з системою Common Rail.

Досягнувши показника в 45%, він є лідером в сфері коефіцієнта корисної дії серед всіх двигунів внутрішнього згоряння, забезпечуючи необхідною енергією високопродуктивний генератор. При цьому завжди можна підключити шестициліндровий двигун, якщо буде потрібно більше потужності при русі. Прискорюється автобус, як правило, від електроприводу. Без викидів шкідливих речовин.

Огляд двигунів MAN Lion’s City Hybrid

MAN Lion’s City Hybrid поєднує електричний привід з високопродуктивним електричним акумулятором. Lion’s City Hybrid пропонується у версії Euro-6. Нижче наводяться технічні дані.

Дизельний двигунD0836 LOH
Електродвигун

Синхронний генератор: 150 кВт

Два асинхронних двигуна: 2 x 75 кВт

ПаливоДизельне паливо
ПотужністьДизельний двигун: 250 л. с. при 2300 об / хв
Акумулятор UltracapМакс. 200 кВт
Рівень викидівEuro-6

Коробка передач – система гібридного приводу

MAN Lion’s City Hybrid оснащений безступінчатим гібридним приводом без переривання тягового зусилля.

В основу гібридного приводу покладено використання енергії гальмування (рекуперація енергії). Виникає при гальмуванні енергія накопичується в проміжному акумуляторі і може потім використовуватися, наприклад, для зрушення з місця.

Міцна і надійна ходова частина

MAN Lion’s City Hybrid серійно оснащується нерухомою передньою віссю. Стабілізатор і дискові гальма підвищують безпеку. В якості ведучої осі в Lion’s City Hybrid встановлена портальна вісь MAN-ZF зі зміщеним вліво проміжним приводом.

Портальний міст (задній міст)

В якості ведучого моста на автобусах MAN встановлений портальний міст MAN-ZF зі зміщеним вліво проміжним приводом.

Гіпоїдний міст (задній міст)

Поряд з портальних мостом на деяких автобусах MAN в якості ведучого моста також використовується простий в обслуговуванні Гіпоїдні міст MAN.

Жорсткий міст (передній міст)

Жорсткі мости, які використовуються в якості передніх, оснащені дисковими гальмами.

Незалежна підвіска коліс

Для туристичних і міжміських автобусів пропонуються незалежні підвіски коліс, які відрізняються високим комфортом.

Максимум безпеки при русі

Системи безпеки і допомоги водієві MAN працюють постійно. Для наших туристичних автобусів ми пропонуємо повний асортимент інтелектуальних електронних систем. У вирішальний момент вони приходять на допомогу, щоб ви і ваші пасажири безпечно і комфортно досягли мети.
  • Електронна система стійкості (ESP)
  • Електронна гальмівна система (EBS)
  • MAN BrakeMatic® з бремзоматом і темпомат
  • Система автоматичного гальмування EBA (Emergency Brake Assist)
  • Система стеження за дорожньою розміткою LGS (Lane Guard System)
  • Система контролю за увагою водія MAN Attention Guard
  • Система підтримки швидкості по відстані до автомобіля попереду ACC (Adaptive Cruise Control)
  • Багатофункціональний рульове колесо
  • Система контролю тиску в шинах TPM (Tyre Pressure Monitoring)

Система для попередження дорожньої ситуації

Темпомат MAN EfficientCruise® з підтримкою GPS контролює маршрут за вас. До трьох кілометрів наперед. Темпомат плавно перемикає передачі з метою оптимізувати витрати, таким чином не тільки запобігають великі розриви тягової сили, а й забезпечується максимальна економія палива. Завдяки інноваційній технології MAN EfficientRoll темпомат також управляє коченням автобуса за допомогою перегляду маршруту через GPS. Навіть при невеликому спуску коробка передач автоматично перемикається в нейтральне положення N, але тільки за умови, що це дійсно дозволить заощадити паливо. З новітніми бортовими системами забезпечення ефективності Lion’s Coach став таким комфортабельним і екологічно безпечним, як ніколи раніше.