Кар'єра в компанії АВАНТІ Груп

Робота в компанії MAN

Шукаєте цікаву пропозицію з вигідними перспективами? У компанії «АВАНТІ Груп» Ви знайдете безліч можливостей розкрити свій потенціал.

Телефонуйте за номером 044 585-21-45 та надсилайте нам Ваші резюме з фото на е-mail: kseniia_hryhorieva@man-ag.com.ua. Також Ви можете відправити нам резюме натиснувши на кнопку “Відправити резюме з сайту” в кінці кожної вакансії.

Відкриті вакансії:

Спеціаліст з продажу у відділ запасних частин

Зайнятість

Повна зайнятість

Вимоги

Вища технічна або спеціальна технічна освітуа, досвід роботи з запасними частинами, знання структури і принципів організації роботи автоцентру, досвід активних продажів і роботи з клієнтом від 2-х років, знання і навички ведення документообігу, впевнений користувач MS-Office, 1-С, навички роботи з електронними каталогами з/ч і спеціалізованим ПО виробників транспортних засобів та комплектуючих, активна життєва позиція, неабиякі комунікативні здібності, навички ведення переговорів, досвід і навички планування та звітності. Вміння працювати в команді, стресостійкість.

Умови роботи

Офіційне працевлаштування, конкурентна оплата праці (оклад + бонус), соціальний пакет, можливість професійного навчання, реальні перспективи зростання.

Обов'язки

Пошук і залучення клієнтів, продаж запасних частин для комерційних автомобілів, автобусів і причіпної техніки, прийом заявок і підбір запасних частин, формування заявок і замовлень на поставку, оформлення первинної документації, контроль і супровід проходження замовлень, аналіз ринку попиту і пропозицій, створення і поповнення інформаційних баз даних, ведення діловодства, складання різного роду звітності за результатами роботи, консультування клієнтів з питань експлуатації і технічних характеристик автомобілів, послуг сервісного центру.

Надіслати резюме з сайту

Якщо Ви відповідаєте зазначеним вище вимогам, надсилайте Ваші резюме з фото на е-mail: kseniia_hryhorieva@man-ag.com.ua

Спеціаліст відділу сервісу вантажного СТО

Зайнятість

Повна зайнятість

Вимоги

Вища технічна або спеціальна технічна освіта. Досвід роботи в автосервісі, знання структури і принципів організації роботи вантажного автоцентру. Досвід активних продажів послуг і роботи з клієнтом від 2-х років. Знання та навички ведення документообігу. Впевнений користувач MS-Office, 1-С, навички роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням виробників автомобілів, з/ч і комплектуючих. Активна життєва позиція, неабиякі комунікативні здібності. Навички ведення переговорів. Досвід і навички планування та звітності. Уміння працювати в команді, стресостійкість

Умови роботи

Офіційне працевлаштування. Конкурентна оплата праці (оклад + бонус). Можливість професійного навчання. Реальні перспективи зростання.

Обов'язки

Продаж послуг по сервісному обслуговуванню, гарантійного та післягарантійного ремонту вантажних автомобілів, узгодження переліку робіт і прийом автомобіля на ремонт, оформлення первинної документації, контроль і супровід процесу обслуговування і ремонту, перевірка якості робіт і підготовка автомобіля до передачі клієнтові, ведення діловодства, складання різного роду звітності за результатами роботи, консультування клієнтів з питань експлуатації і технічних характеристик вантажних автомобілів, послуг сервісного цін тра.

Надіслати резюме з сайту

Якщо Ви відповідаєте зазначеним вище вимогам, надсилайте Ваші резюме з фото на е-mail: kseniia_hryhorieva@man-ag.com.ua

Автослюсар з ремонту вантажних автомобілів

Зайнятість

Повна зайнятість

Вимоги

Досвід роботи від 2 років, середня спеціальна освіта, готові взяти студента.

Умови роботи

Знання пристроїв вантажних автомобілів європейського виробництва, знання способів діагностики вантажних автомобілів європейського виробництва, знання систем вантажних автомобілів європейського виробництва

Обов'язки

Офіційне працевлаштування, гідні умови та оплати праці, соціальний пакет, перспективи кар’єрного росту.

Надіслати резюме з сайту

Якщо Ви відповідаєте зазначеним вище вимогам, надсилайте Ваші резюме з фото на е-mail: kseniia_hryhorieva@man-ag.com.ua