Финансирование, кредит, лизинг на технику MAN от АВАНТИ Груп

Фінансування

Фінансування вантажних автомобілів MAN
Продаж техніки MAN в кредит
Надання послуг лізингу на всі автомобілі MAN

Фінансування вантажних автомобілів МАН

Програми фінансування від МАН дають підприємцям можливість купувати необхідну вантажну техніку без величезних грошових витрат.

Крім того, для кожного клієнта доступна надійна страхова послуга, що дозволяє без побоювань пересуватися по території України і всієї Європи.

Кроме того, для каждого клиента доступна надежная страховая услуга, позволяющая без опасений передвигаться по территории Украины и всей Европы.


Продаж техніки MAN в кредит

Питанням кредитування вантажних автомобілів МАН найчастіше цікавляться великі і середні компанії, діяльність яких спрямована на вантажоперевезення. Втім, взяти МАН в кредит надається можливість і фізичним особам. Перш ніж купити МАН в кредит потрібно зібрати певний пакет документів, який допоможе банку прийняти рішення з приводу оформлення вантажівки МАН в розстрочку. В основному в подібних випадках потрібні документи про юридичну і фінансове становище підприємця, а також наявність попереднього договору купівлі-продажу вантажного транспорту.

Купити тягач в кредит можна не тільки через банк, але за допомогою спеціальних програм фінансування, які запропонує постачальник. Перевага подібного кредитування в тому, що тут процентна ставка значно нижче банківської, але при цьому необхідність початкового внеску все одно залишається.

Програма кредиту та лізингу від компанії АВАНТИ Груп і фінансового підрозділу концерну МАН розроблена на найвигідніших умовах для потенційних клієнтів. Прозорі процентні ставки, швидке прийняття рішень завдяки чітко розробленим фінансовим процесам є фундаментальними перевагами нашої компанії, які дозволяють клієнтам якісно і ефективно економити дорогоцінний час і гроші.


Надання послуг лізингу на всі автомобілі MAN

Купівля техніки МАН в лізинг є хорошою альтернативою кредиту. Перш за все, лізинг на вантажні автомобілі не передбачає необхідності оформлення застави та реєстрації транспорту.

Компанія АВАНТИ Груп пропонує скористатися індивідуальним фінансовим рішенням, яке на найвигідніших для клієнта умовах дозволить значно розширити власний автопарк якісної і високотехнологічної технікою потужного концерну Maschinen-fabrik Augsburg-Nurnberg.

Переваги лізингу вантажних автомобілів

  1. лізинг на вантажні автомобілі на увазі повноцінну фінансування і не передбачає швидкого повернення необхідного боргу;
  2. за допомогою даного методу фінансування у орендаря з’являється можливість розвивати свій проект, навіть не задіявши особливих грошових вкладень;
  3. виплати за лізинговою заборгованості здійснюються в заздалегідь встановлені терміни, що дає можливість орендарю чітко координувати кошти, необхідні на фінансування капіталу підприємства;
  4. лізинг вантажних автомобілів дозволяє орендарю максимально задіяти виробничі потужності, в порівнянні з придбанням активів;
  5. при невеликих доходах орендар може вдатися до послуги зворотного лізингу і отримати пільгове оподаткування дивідендів.