Финансирование, кредит, лизинг на технику MAN от АВАНТИ Груп

Фінансування

ОНЛАЙН СЕРВІСИ

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС ОНЛАЙН? ЛЕГКО!

НЕОБХІДНО ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ НА ЗАПЧАСТИНИ ТА ЇХ НАЯВНІСТЬ?

АВТО НА ОБСЛУГОВУВАННІ У НАС? ДІЗНАЙТЕСЯ ПОТОЧНИЙ СТАН РЕМОНТУ.

Фінансування вантажних автомобілів МАН

Програми фінансування MAN дають підприємцям можливість купувати необхідну вантажну техніку без величезних грошових витрат.

Крім того, для кожного клієнта доступна надійна страхова послуга, що дозволяє без побоювань пересуватися по території України і всієї Європи.

Якщо ви відчуваєте велику необхідність в тому, щоб придбати вантажне авто в кредит, то ви можете зробити це кількома способами: можна взяти вантажівку в кредит від виробника, взявши кредит у банку або ж, за допомогою лізингу. Купуючи автомобіль через банк, ви повинні звернутися до кредитного інспектора банку та надати йому пакет документів, необхідних, щоб оформити вантажне авто в розстрочку. Як правило, банк зажадає від вас стандартні документи про вашому фінансовому і юридичному положенні, а також, попередній договір купівлі-продажу на купується вами вантажівка.

Ви також можете придбати вантажівку або тягач в кредит за допомогою наявної у постачальника програми кредитування. В такому випадку, величина відсоткової ставки за кредитом може бути істотно нижче, ніж у банках, але початковий внесок все ж залишиться. Як правило, кредитування через постачальника зовсім не відрізняється від кредитування у банку.

Якщо вам не вистачає коштів навіть на початковий внесок, тоді ви можете придбати вантажний автотранспорт в лізинг.

Програма кредиту та лізингу від компанії АВАНТИ Груп і фінансового підрозділу концерну МАН розроблена на найвигідніших умовах для потенційних клієнтів. Прозорі процентні ставки, швидке прийняття рішень завдяки чітко розробленим фінансовим процесам є фундаментальними перевагами нашої компанії, які дозволяють клієнтам якісно і ефективно економити дорогоцінний час і гроші.


Продаж техніки MAN в кредит

Продаж техніки MAN в кредит

Питанням кредитування вантажних автомобілів МАН найчастіше цікавляться великі і середні компанії, діяльність яких спрямована на вантажоперевезення. Втім, взяти MAN в кредит надається можливість і фізичним особам. Перш ніж купити техніку MAN в кредит потрібно зібрати певний пакет документів, який допоможе банку прийняти рішення з приводу оформлення вантажівки МАН в розстрочку. В основному в подібних випадках потрібні документи про юридичну і фінансове становище підприємця, а також наявність попереднього договору купівлі-продажу вантажного транспорту.

Купити тягач в кредит можна не тільки через банк, але за допомогою спеціальних програм фінансування, які запропонує постачальник. Перевага подібного кредитування в тому, що тут процентна ставка значно нижче банківської, але при цьому необхідність початкового внеску все одно залишається.


Надання послуг лізингу на всі автомобілі MAN

Надання послуг лізингу на всі автомобілі MAN

Купівля техніки МАН в лізинг є хорошою альтернативою кредиту. Перш за все, лізинг на вантажні автомобілі не передбачає необхідності оформлення застави та реєстрації транспорту.

Компанія АВАНТИ Груп пропонує скористатися індивідуальним фінансовим рішенням, яке на найвигідніших для клієнта умовах дозволить значно розширити власний автопарк якісної і високотехнологічної технікою потужного концерну Maschinen-fabrik Augsburg-Nurnberg (MAN).

Переваги лізингу вантажних автомобілів

  1. лізинг на вантажні автомобілі на увазі повноцінну фінансування і не передбачає швидкого повернення необхідного боргу;
  2. за допомогою даного методу фінансування у орендаря з’являється можливість розвивати свій проект, навіть не задіявши особливих грошових вкладень;
  3. виплати за лізинговою заборгованості здійснюються в заздалегідь встановлені терміни, що дає можливість орендарю чітко координувати кошти, необхідні на фінансування капіталу підприємства;
  4. лізинг вантажних автомобілів дозволяє орендарю максимально задіяти виробничі потужності, в порівнянні з придбанням активів;
  5. при невеликих доходах орендар може вдатися до послуги зворотного лізингу і отримати пільгове оподаткування дивідендів.