MAN Lions City 2018

НОВИЙ MAN LION'S CITY

Автобуси MAN – запорука якості та комфорту

Автобусний транспорт сімейства MAN особливо цінується на європейському ринку і з абсолютною впевненістю користується попитом серед водіїв завдяки своєму зразковому німецькій якості. Транспорт відрізняється тривалістю терміну експлуатації і безпекою для пасажирів. Автобус МАН будь-якої серії це, як правило, неповторний дизайн, ергономічність і надійність.

Автобус МАН: переваги

На комерційному ринку автобус MAN практично не має конкурентів. Виробники А-завжди на крок попереду своїх потенційних суперників. Кожна нова модель дивує наявністю сучасних інновацій, унікальними технологіями в області безпеки, екологічності та економії палива.

З точки зору рентабельності техніки теж є помітні плюси. Автобус МАН нового покоління оснащений модернізованими кондиціонерами, сформованими незалежно від підвищеної ефективності відрізняються невеликою вагою. Це впливає на збільшення продуктивності автомобіля і зменшення витрати палива.

Автобус МАН – універсальний транспортний засіб, призначений для різного типу перевезень. У ньому пасажири відчуватимуть себе в цілковитій безпеці, як в тривалих поїздках, так і під час пересувань в межах міста.

Купити автобус МАН в Києві

Продаж автобусів МАН в Україні йде повним ходом, так як кожен розуміє, що транспорт даного виробництва це продукція класу люкс. Для того, щоб купити автобус МАН в Україні на офіційній основі, не ризикуючи величезними фінансами, слід скористатися послугами безпосереднього дилера MAN в нашій країні – OOO АВАНТИ Груп.

В якості офіційного дистриб’ютора MAN, наша компанія пропонує такі послуги:

  1. продаж автобусів МАН: туристичних, міжнародних, міських, міжміських;
  2. першокласне сервісне обслуговування;
  3. продаж оригінальних запчастин від виробника;
  4. фінансування перспективних вітчизняних проектів;
  5. продаж транспорту з пробігом;
  6. професійна консультація на тему покупки вантажного автомобіля, ремонту, обслуговування і т.д.

Купити автобус MAN в кредит

Купівля будь-якого транспорту передбачає чималі витрати, тим більше якщо мова йде про компанії, що займаються перевезеннями. АВАНТИ Груп пропонує замовникам кілька варіантів фінансування: кредит або лізинг. Перш ніж зробити процедуру купівлі-продажу одним з пересіленних методів, клієнт повинен надати документи, що свідчать про його фінансове і юридичне становище.

Автобуси MAN