Оригінальні запчастини MAN

Запчастини MAN

ОНЛАЙН СЕРВІСИ

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС ОНЛАЙН? ЛЕГКО!

НЕОБХІДНО ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ НА ЗАПЧАСТИНИ ТА ЇХ НАЯВНІСТЬ?

АВТО НА ОБСЛУГОВУВАННІ У НАС? ДІЗНАЙТЕСЯ ПОТОЧНИЙ СТАН РЕМОНТУ.

Купити запчастини МАН у офіційного дилера

Якщо ви вибираєте техніку МАН, значить в першу чергу ви віддаєте перевагу зразковому якості. З цього випливає, що і запчастини на МАН повинні повною мірою відповідати рівню вашого транспорту. Оригінальні запчастини MAN – запорука тривалої і бездоганної роботи вашого вантажного автомобіля. Процес їх виготовлення здійснюється в абсолютній відповідності до вимог європейського стандарту, що і робить автозапчастини МАН надійними, витривалими і при цьому економічними. Будь-яка деталь даного виробництва підлягає гарантійному обслуговуванню на протязі двох років після її покупки. Це свідчить про те, що довіра клієнтів для компанії МАН має особливу важливість.

Доставка запчастин МАН в сервісний центр

Офіційний дилер MAN ТОВ АВАНТІ Груп на своєму складі має великий спектр оригінальних комплектуючих, за рахунок чого ремонт вийшла з ладу техніки здійснюється без мінімальних накладок за часом. Крім того, клієнт може відвідати наш сайт і самостійно вибрати в каталозі запчастин МАН потрібну йому деталь. У сервісному центрі компанії зберігаються ті запчастини MAN, які мають більш високий попит у замовників. При цьому асортимент комплектуючих деталей постійно розширюється і оновлюється виходячи з потреб ринку.

Якщо в момент звернення клієнта потрібні автозапчастини МАН відсутні, то наші фахівці відразу ж роблять замовлення у виробника і доставляють вже розмитненого продукцію в Україну в найближчий час.

Продаж запчастин МАН

ТОВ АВАНТІ Груп здійснює продаж оригінальних деталей для вантажівок, автобусів, тягачів та іншого транспорту МАН. Купити запчастини МАН можна на складі, який знаходиться в місті Київ або за попереднім замовленням. Доставка товару здійснюється в самі найближчі терміни після звернень клієнта.

Ціни на запчастини МАН від нашого дилера достатньо прийнятні, при цьому якість продукції знаходиться на вищому рівні. Клієнтам надається можливість самостійно вибрати необхідну деталь і зробити замовлення по її унікальним номером, або ж звернутися за допомогою до консультантів.

Допомога від АВАНТІ Груп: переваги

Наша команда дбає про те, щоб кожне побажання клієнта було виконано в повній мірі. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

  • оригінальні запчастини MAN безпосередньо отримані від виробника;
  • допомога досвідчених кваліфікованих співробітників, які допоможуть розібратися в будь-якому цікавому питанні і при бажанні клієнта дадуть корисні рекомендації по обслуговуванню або ремонту техніки;
  • якісне сервісне обслуговування.

Ми пропонуємо купити запчастини МАН на сайті компанії або зробивши замовлення по телефону у нашого менеджера. Співробітники АВАНТІ Груп допоможуть у зручний для клієнта час підібрати необхідні комплектуючі і аксесуари для транспорту МАН.

Звертайтеся по допомогу до фахівців. Робіть правильний вибір разом з АВАНТІ Груп.

КОНТАКТЫ ДЕПАРТАМЕНТА ПРОДАЖ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Игорь Минихаиров MAN Service - обслуживание и ремонт грущовиков МАН

Мініхаіров Ігор

Фахівець департаменту з продажу запасних частин
Александр Мазур MAN Service - обслуживание и ремонт грущовиков МАН

Мазур Олександр

Фахівець департаменту з продажу запасних частин