MAN Service АВАНТІ Груп

MAN Service

ОНЛАЙН СЕРВІСИ

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС ОНЛАЙН? ЛЕГКО!

НЕОБХІДНО ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ НА ЗАПЧАСТИНИ ТА ЇХ НАЯВНІСТЬ?

АВТО НА ОБСЛУГОВУВАННІ У НАС? ДІЗНАЙТЕСЯ ПОТОЧНИЙ СТАН РЕМОНТУ.

MAN Service

Компанія MAN є одою з наймасштабніших і впливових серед величезної кількості виробників комерційних транспортних засобів. Сучасні технології, відповідність вимогам клієнта, якісне післяпродажне сервісне обслуговування – основні принципи, які роблять концерн MAN лідером на світовому ринку.

Організація АВАНТІ Груп, як офіційний дистриб’ютор і сервісний партнер підприємства Maschinen-fabrik Augsburg-Nurnberg, являє MAN сервіс в місті Київ. Нашим основним завданням є надання послуг по відновленню техніки даного виробника, а також детальне консультування клієнта з питань обслуговування, покупки або ремонту його вантажної техніки MAN.

Офіційний сервіс MAN: перелік послуг

Команда сервісного центру компанії АВАНТІ Груп докладе максимум зусиль для забезпечення техніки першокласним якістю обслуговування, а також всіма необхідними запчастинами від німецького виробника.

Ми здійснюємо будь-який вид відновлення вантажного транспорту MAN, куди входить:

  • ремонт та діагностика гальмівної системи;
  • перевірка і відновлення системи розвалу-сходження коліс;
  • програмна діагностика електроніки автобусів і вантажівок;
  • ремонт та діагностика двигунів;
  • ремонт та діагностика допоміжних систем.

Кожен співробітник MAN Service компанії АВАНТІ Груп регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, які підтверджуються відповідними сертифікатами. Наша команда строго стежить за дотриманням всіх встановлених технологій ремонту, а також за відповідністю використовуваних компонентів до тій чи іншій техніці.

Переваги MAN Service АВАНТІ Груп

Сервісний центр АВАНТІ Груп має на своєму складі кілька тисяч оригінальних деталей, завдяки яким тривалий простій техніки в разі поломки практично неможливий. Відсутні на складі деталі прибувають за місцем призначення протягом доби, після заявки замовника.

Допомога MAN Service АВАНТІ Груп має на увазі:

  • гарантійне і післягарантійне обслуговування за допомогою прогресивних технологій і нового діагностичного обладнання;
  • заміну прийшли в непридатність деталей, новими оригінальними компонентами;
  • виконання ремонтних робіт в стислі терміни;
  • детальну консультацію клієнтів з питань покупки нової або б / у техніки, експлуатації, самообслуговування, ремонту і т.д.

Команда фахівців MAN сервісу АВАНТІ Груп намагається приділяти максимум уваги кожному клієнту, надавати вичерпну інформацію про причини поломки, а також про вартість відновлення техніки. Керуючись вашими побажаннями, ми підберемо найоптимальніший спосіб вирішити цю проблему і вирішимо поставлену задачу в найкоротші терміни.

Нашим майстрам під силу найнезвичайніші і складні поломки, але навіть з ними досвідчена команда фахівців справляється швидко і якісно. Сервісний центр компанії АВАНТІ Груп не може допустити, щоб через що виникають поломок в процесі експлуатації техніки MAN, ваш бізнес поніс хоч найменші збитки.

З нами ви заощадите час і гроші і вбережете себе від зайвих переживань. MAN візьме на себе при необхідності виконання всіх етапів від ремонту і контролю рахунки за виконані роботи до з'ясування питань щодо гарантійних зобов'язань і запитам на проведення безкоштовних робіт.
Наш сервіс обіцяє вам: ми активно піклуємося про ваших транспортних засобах і плануємо майбутній ремонт. Послуги можна комбінувати на свій розсуд, вони ефективні і продумані до останньої деталі: від систем управління ТО і ремонтом до підбору відповідного фінансування.
Оригінальні запчастини MAN чудово підійдуть до вашого автомобіля завдяки дотриманню строгих вимог стандартів якості. Тільки так ваші вантажні автомобілі будуть надійними та ефективними при мінімальному зносі.
Знайдіть для себе вигідні пропозиції від MAN