Сервісні контракти MAN

Сервісні контракти MAN – гарантія фіксованих витрат

Скоротіть ризик непередбачених витрат на ремонт і зніміть навантаження з себе і свого колективу, доручивши планування інтервалів технічного обслуговування і термінів ремонтних робіт компанії MAN. Це дозволить значно знизити витрати на ваш автопарк і помітно підвищити його ефективність. Скористайтеся отриманим вільним часом і повністю сконцентруйтеся на вашій основній діяльності. Незалежно від того, який сервісний контракт MAN ви оберете – компанія MAN запропонує для будь-якого вашого вимоги відповідне рішення. Корисно знати: сервісні контракти MAN дійсні на території всієї Європи більш ніж в 1500 сервісних центрах MAN, тому ви завжди можете розраховувати на кваліфікований персонал і професійну допомогу.

Як це працює? Клієнт за заздалегідь узгодженим графіком надає автомобіль на станцію технічного обслуговування, де висококваліфіковані фахівці проводять регламентне ТО (заміна фільтрів, технічних рідин і т.д.), а також виконують комплекс перевірок. За результатами проведених перевірок клієнту надається перелік, де вказані ті види ремонтних робіт, які необхідно провести. Таким чином, клієнт завжди вчасно дізнається про потенційних несправності (якщо такі були виявлені) і може спланувати подальші ремонтні роботи без шкоди для основної діяльності. Незаплановані простої техніки в цьому випадку практично повністю виключаються.

Про сервісних контрактах:

Сервісний контракт MAN Comfort

Містить всі сервісні та інспекційні роботи, перераховані в плані техобслуговування вашого автомобіля. Крім того, компанія MAN організовує для вас контрактний менеджмент і таким чином допомагає вам у вирішенні адміністративних завдань. Само собою зрозуміло, що ваші гарантійні права і права на отримання безкоштовних робіт залишаються недоторканними.

Сервісний контракт MAN ComfortPlus

Пропонує весь спектр послуг, передбачений сервісним контрактом MAN Comfort, і додатково передбачає гарантію на агрегати трансмісії. При необхідності ви можете розширити її до гарантії MAN на весь автомобіль.

Сервісний контракт MAN ComfortSuper

Містить всі сервісні та інспекційні роботи в рамках регулярного техобслуговування, а також всі роботи по відновленню / заміні зношених деталей і ремонтні роботи на всьому автомобілі. Комплексний сервісний контракт покриває не тільки дорогі компоненти вашого автомобіля, але і знімає з вас рішення адміністративних завдань за контрактним менеджменту.