MAN - впорається з будь-яким завданням

Наша мета - привести вашу компанію до успіху!
MAN надає великий асортимент моделей:
від компактних 3-тонних до потужних 250-тонних.
Ви обов'язково знайдете вантажівку для своїх завдань.

КАБІНИ MAN - БЕЗМЕЖНИЙ КОМФОРТ

Протягом декількох років MAN з'єднує максимальну функціональність з сучасним дизайном.

Вантажівки MAN

Затребуваність покупки вантажівок МАН в Україні з кожним роком набуває більш широкі масштаби. Актуальність даної техніки обумовлюється її високою якістю і відповідністю продукції, що виготовляється згідно з усіма європейськими стандартами. MAN вантажівки отримали своє визнання серед мільйонів водіїв і підприємців не тільки в Україні, але і по всьому світу. Величезна популярність такого транспорту, перш за все, підкріплюється його безпекою, довговічністю і надійністю.

Продаж вантажівок МАН

Продукція компанії Maschinen-fabrik Augsburg-Nurnberg характеризується ультрасучасними інженерними рішеннями і прогресивними технологіями, що дозволяють виділити техніку МАН серед величезної кількості конкурентів і звести її в категорію першокласного технічного обладнання та оснащення.

Купити вантажівку МАН в Україні

Для того, щоб безпечно купити MAN вантажівки і по максимально вигідним для замовника умовами, слід звернути увагу на діяльність компанії «АВАНТІ Груп» – офіційний дилер МАН в Україні, який співпрацює як з приватними підприємцями, так і великими комерційними організаціями, і завжди знаходить для клієнтів самі рентабельні транспортні рішення.

Вантажні автомобілі МАН: ціни

Ми встановлюємо максимально об’єктивні ціни на вантажівки МАН, і тим самим створюємо колосальну конкуренцію на споживчому ринку. Крім того, придбати необхідну спецтехніку можна за допомогою спеціальних фінансових програм, передбачених компанією «АВАНТІ Груп». Наша команда пропонує клієнтам купити MAN вантажівки в кредит або в лізинг, що в свою чергу захищає їх від непередбачених грошових витрат і дозволяє розвивати власний бізнес не на шкоду накопиченому капіталу.

Знайти відповідне вантажне авто саме для Вас, не складе особливих труднощів, так як на офіційному сайті в спеціальному розділі представлені всі моделі вантажівок з детальним описам всіх характеристик, що дозволяють зробити безпомилковий вибір.

Продаж вантажних автомобілів МАН це сфера діяльності, в якій ми працюємо кілька десятків років, завдяки чому маємо величезний досвід в наданні подібних послуг, а також величезна кількість задоволених клієнтів.

Вантажівки

Новий стандарт в області далеких перевезень. MAN TGX доводить, що низька витрата палива і максимальна ефективність не суперечать один одному. На автомагістралі або в складних умовах будівельного майданчика: MAN TGX буде відповідати всім вашим вимогам до транспортного засобу.
Вантажівка з унікальною можливістю дооснащення. Будь то перевезення важких вантажів, робота на будівельному майданчику, в комунальному господарстві або в особливо складних умовах - наші надійні універсальні автомобілі впораються з виконанням будь-якого завдання.
MAN TGM задає нові стандарти економічності в сфері розвізних перевезень і використання вантажівок середньої вантажопідйомності в якості тягачів. Шасі TGM з повною пневматичною підвіскою забезпечує високе навантаження, безпеку і захищає навколишнє середовище.
Найвища маневреність для будь-якого завдання: максимальне навантаження, висока вантажомісткість і низька витрата палива - відмінні риси універсального вантажного автомобіля MAN TGL, який ефективно застосовується в комунальному господарстві, на будмайданчику і для класичних розвізних перевезень.