MAN TGX 2020

MAN TGX- НАЙЕКОНОМІЧНІШИЙ

MAN TGX — КОЛИ СПІВПРАЦЮЮТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ

Більше потужності та ще більше ефективності. MAN TGX доводить, що низьке споживання та оптимальні силові затрати не є взаємовиключними інгредієнтами успіху. Не важливо, чи на рівній автомагістралі, чи в жорстких умовах будівельного майданчика — завдяки розмаїттю оснащення та варіантам двигуна вантажівка MAN TGX сповна задовольнить всі вимоги вашого транспортного підприємства. Наш надійний і непохитний підкорювач шляхів без проблем здолає запаморочливі кілометражі, залишаючись при цьому надзвичайно прибутковим.

У MAN TGX на борту є все, що зробить вашу компанію успішною та примусить серце водія битися швидше. Висока зручність і комфорт водіння та високий крутний момент при одночасно низькому споживанні пального. Із серійними та несерійними допоміжними системами та системами ефективності легко почуватися в безпеці та заощаджувати, адже вантажівка відображає ваш характер, як і ваша компанія.

Якщо ви маєте намір купити MAN TGX, то робити це без допомоги професіоналів украй не рекомендується. Досвідчені фахівці компанії «АВАНТИ-Груп», яка є офіційним дилером МАН в Україні, допоможуть зробити максимально правильний вибір і посприяють процвітанню вашої справи.

КОНТАКТИ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРОДАЖУ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Игорь Грамма

Грамма Ігор

Керівник департаменту продажу транспортних засобів
Александр Пирогов

Пирогов Олександр

Фахівець департаменту продажу транспортних ​засобів

Сфери застосування

MAN магистральные перевозки

Магістральні перевезення

MAN Строительная техника

Будівельна техніка

MAN Дистрибьюторский транспорт

Дистриб'юторський транспорт

MAN лесное и сельское хозяйство

Лісове і сільське господарство

MAN пожарные автомобиль

Пожежні автомобілі

MAN коммунальная техника

Комунальна техніка

Двигун і коробка передач

Двигатель MAN D15 (D1556)
к.с.
(234-294кВт)

Двигун D15 вантажівки MAN TGX стандарту Євро 6

Інноваційний двигун MAN D15 знижує витрати пального та збільшує вантажопідйомність завдяки своїй меншій вазі. Його ефективність і стабільність підвищено завдяки сучасній системі впорскування пального Common Rail та інтегрованому паливному насосу високого тиску, що забезпечує якнайдрібніше розпилення. Спрощена система SCR для нейтралізації відпрацьованих газів скорочує витрати на технічне обслуговування й ремонт, подовжуючи інтервали сервісного обслуговування сажового фільтра для дизельного двигуна. Це забезпечує максимальну тривалість експлуатації двигуна без втрати традиційної для MAN високої якості.

Дизайн і кабіна

Системи ефективності