MAN BirdView, система камер з оглядом на 360°

Той, хто бачить більше, має очевидну перевагу, оскільки можна уникнути не лише ту небезпеку, яку Ви побачили. Так у природі хамелеони захищають себе своїм круговим оглядом на 360°. Саме цей принцип був прийнятий для цієї системи.

Завдяки інноваційній системі камер MAN 360° HD можна звести до мінімуму ризики небезпеки з важко доступних ділянок для огляду та, або сліпих зон при поворотах, зміні смуги руху, маневрах чи руху заднім ходом. Система камер MAN BirdView у форматі 360° автоматично активується. 

Під час їзди вигляд змінюється залежно від швидкості, вмикачів повороту та вибраної швидкості, що дозволяє водієві безпечно повертати та виконувати особливо точні маневри. Багато очей бачать більше двох, тому вони допомагають уникнути нещасних випадків та врятувати життя!

1. Камера заднього руху. При використанні заднього ходу, центральний дисплей розділяється. В верхній частині відображається 2D камера, а в ніжній частині – весь транспортний засіб з оточенням.

2. При швидкості нижче 15 км/год більше деталей відображається, це спрощує точне маневрування.

3.  При швидкості між 15 км/год та 40 км/год, відображається максимальний круговий огляд, детальність – менше. При швидкості більш 40 км/год, монітор вимикається автоматично.

4. При повороті вліво, вмикання індикатора повороту, вмикає дисплей у верхньому правому куті, щоб було чітко видно лівий бік та задне оточення. Навіть на швидкості 40 км/год. Дисплей автоматично активується при використанні індикатора поворота і знову вимикається після повороту.       

5. Повертаючи праворуч, увімкнення індикатора повороту вмикає дисплей у верхній лівий кут.

Система камер MAN BirdView 360° – це чотири камери, які забезпечують надійний круговий огляд. Ширококутні лінзи на 180° спереду, збоку та ззаду розширюють поле зору водія на 90° вліво та вправо. Система допомагає в таких складних ситуаціях, як складне маневрування, їзда по бездоріжжю або злиття в рух у складних умовах.

Сегменти, для яких MAN BirdView особливо рекомендується

  • Дистрибуція 
  • Комунальна техніка
  • Транспортування небезпечних вантажів
  • Пожежна служба та аварійні служби

Зв’яжіться з нами, щоб додати спеціальне обладнання до свого нового автомобіля.

АВАНТI Груп
Офіційний дилер MAN Truck & Bus Ukraine

м.Київ, вул. Велика Кільцева, 2
+38 044 585 21 45

MAN Service Telegram – https://clc.to/AvantiTelegramBot
MAN Service Viber – https://clc.to/AvantiViberBot