MAN Bus Days: інновації в досконалості

Компанія MAN Truck & Bus AG продемонструвала повний модельний ряд транспортних засобів, включаючи новий міський автобус MAN Lion`s City, а також широкий спектр послуг на виставці MAN Bus Days – 2018, яка пройшла в Мюнхені з 15 по 16 березня.

– Світова прем’єра нового MAN Lion’s City.

– Тест-драйв лінійки автобусів MAN і NEOPLAN.

– Презентації та виступи, присвячені повним переліком послуг MAN і транспортним рішенням MAN Transport Solutions.

В цьому році компанія MAN Truck & Bus прийняла на своєму форумі MAN Bus Days до 1500 гостей з усього світу, в число яких входять як клієнти, так і водії і шанувальники марки. З 15 по 16 березня 2018 року відвідувачі виставки отримали можливість познайомитися з транспортними засобами всього модельного ряду марок MAN і NEOPLAN, а також провести тест-драйв. Безсумнівно, одним з найяскравіших подій стала світова прем’єра нового міського автобуса MAN Lion’s City. Але і вже відомий туристичний автобус NEOPLAN Cityliner привернув захоплені погляди: кузов автобуса прикрашений яскравою наклейкою, виконаної в рамках проекту Moving Art групою художників Klebebande з Берліна. Усередині ж відвідувачів зустрів розкішний салон в спеціальному виконанні MAN Bus Modification Center. У комфортабельній лаундж-зоні автобуса кожен пасажир почував себе VIP-персоною. Для забезпечення харчування пасажирів на бортовий кухні є мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна машина і термобокс.

Завершують програму форуму виступи експертів. Крім самих продуктів, предметом обговорення стануть також численні послуги сервісу, пропоновані виробником комерційних автомобілів, серед яких управління техобслуговуванням, виконання ремонтних робіт, надання оригінальних запчастин і аксесуарів, а також фінансові послуги. В рамках власної програми навчання MAN ProfiDrive® проходять курси підвищення кваліфікації водіїв, що сприяють підвищенню безпеки та ефективності водіння. В області пасажирських перевезень основна увага приділяється питанням забезпечення техніки безпеки та підвищення загального рівня безпеки. Водії, які пройшли курси економічного водіння MAN ProfiDrive®, здатні економити до 10% палива завдяки розумному поєднанню професійних навичок водіння, ефективного управління часом і економічного планування маршруту.

Окрема виставкові зали MAN була присвячена розробці і впровадженню альтернативних типів двигунів. Команда фахівців підрозділу MAN Transport Solutions консультувала на будь-які питання, що стосуються переходу від технологій з низьким рівнем викидів до технологій з нульовими викидами. У коло завдань, поставлених перед кваліфікованими фахівцями, крім самого автомобіля, входять також всілякі питання, пов’язані з інфраструктурою і потребою в енергії, а також з розробкою концепцій техобслуговування і розрахунками автопарків.

MAN Lion’s City задає нові стандарти
На вулицях міст з’являється принципово нове покоління міських автобусів MAN Lion’s City. Численні технічні новинки з’єднуються в ньому з новим дизайном.

-Прінціпіально нове покоління міських автобусів MAN поєднує в собі чітку орієнтацію на ефективність, комфорт і ергономіку з новим дизайном.

-Завдяки новому двигуну D15, доповнює новим гібридним модулем MAN Efficient Hybrid, і зменшення маси, зниження витрати палива може досягати 16%.

-У стандартну комплектацію входить незалежна підвіска з амортизаторами нового покоління.

-Вперше головні фари і задні ліхтарі доступні в світлодіодному виконанні.

-Оновлення інтер’єр: нова концепція сидінь, нові поручні, нові кольори і варіанти обробки.

-Поліпшення ергономіки та підвищення безпеки водія.

Світова прем’єра нового міського автобуса MAN Lion’s City відбулася в рамках організованої компанією MAN виставки Bus Days. При чіткої орієнтації на економічність, комфорт водіння, нові технології і дизайн розробники поставили перед собою мету встановлення нових стандартів для всіх компонентів автобуса. Прикладами цього можуть слугувати принципово новий силовий привід з модулем MAN Efficient Hybrid, незалежна підвіска коліс передньої осі, світлодіодна оптика або нова модульна концепція салону. Через 18 років після появи свого попередника новий MAN Lion’s City знаменує початок нової ери. Тому він вже зараз відповідає всім юридичним нормам, що діють сьогодні і вступає в силу в доступному для огляду майбутньому.

Зовні новий міський автобус відрізняється характерним дизайном нового покоління автобусів MAN. При цьому, поряд з привертають увагу фарами головного світла з денними ходовими вогнями у вигляді смужки світлодіодів і типовою для автобусів MAN чорною передньою декоративною накладкою з хромованою вставкою, в очі кидається знижена поясна лінія кузова. Вона не тільки зовні створює відчуття динаміки, а й є частиною сегментированной обшивки, що дозволяє знизити загальну вартість володіння протягом життєвого циклу. Як і у новій моделі MAN Lion’s Coach, задня частина нового MAN Lion’s City, витримана в стилі сучасного смартфона, стане пізнаваним відмітним знаком. На додаток до цього забезпечується ідеальний доступ до різних компонентів.