MAN Future Lab отримує премію XING New Work Award 2018

Переможець в категорії «Визнані компанії» // Концепція офісного середовища «MAN Future Lab» (Лабораторія майбутнього MAN) стає реальністю

За створення своєї інноваційної концепції офісного середовища під девізом «MAN Future Lab» (Лабораторія майбутнього MAN) компанія MAN Truck & Bus була удостоєна премії «XING New Work Award 2018» в категорії «Визнані компанії». Премія вручається компаніям, які створили найбільш інноваційні моделі для організації робочого процесу завтрашнього дня. Нова концепція офісу майбутнього від компанії MAN, без сумніву, є такою моделлю: інноваційна планування заснована за принципом відкритого простору Open Space. MAN Future Lab займає площу в 300 квадратних метрів і розділена на окремі зони, пристосовані під найрізноманітніші робочі ситуації. Устаткування Лабораторії майбутнього MAN дозволяє випробувати різні апаратні і програмні рішення за рахунок інноваційної та сучасної IT-інфраструктури. У розпорядженні співробітників в Мюнхені є величезна територія для експериментів, яка завдяки інноваційному поділу простору і найсучаснішому IT-оснащення ідеально відповідає потребам офісного середовища завтрашнього дня. Тим самим Лабораторія майбутнього є ще однією віхою на шляху до створення в компанії MAN Truck & Bus робочого середовища 4.0.

«Я неймовірно радий отриманню нагороди XING New Work Award. Переможець визначався за допомогою онлайн-голосування, в якому взяли участь майже 60 000 користувачів. Те, що ми отримали так багато голосів, свідчить про те, що наша концепція офісного середовища MAN Future Lab виглядає переконливо. Так як ми отримали зворотний зв’язок також і від наших співробітників, то перші результати за цим проектом вже враховані в плануванні інших офісних просторів в компанії. Таким чином, робоче середовище MAN Future Lab стає реальністю », – говорить д-р Карстен Інтра (Dr. Carsten Intra), член правління компанії MAN Truck & Bus, відповідальний за кадрові питання.

«Співробітникам компанії MAN важливо мати робоче середовище, орієнтовану на майбутнє. В рамках Future Lab багато з нас змогли накопичити цінний досвід і одночасно внести свої пропозиції. Все це робить отримані результати дуже значущими для всіх. Адже робоче середовище майбутнього повинна бути орієнтована на людину », – сказав Закі Стімоніаріс (Saki Stimoniaris), голова профспілки працівників MAN.

З травня 2017 року різні відділи компанії користуються можливістю попрацювати в інноваційному офісному просторі протягом місяця. Там вони можуть випробувати і вдосконалити нові сучасні форми роботи. Нову робочу середу вже протестували близько 200 співробітників виробника комерційного транспорту. Для успішної реалізації проекту MAN Future Lab компанія MAN Truck & Bus вибрала підхід «360˚»: крім наукового супроводу з боку Інституту Фраунгофера (Fraunhofer Institute), співробітники різних підрозділів компанії працюють під керівництвом наставника по впровадженню сучасних методів організації роботи. Він докладно розповідає про нові форми спільної роботи і знайомить співробітників з відповідним інструментарієм.