Онлайн заявка на ТО

MAN LION´S CITY CNG
Огляд переваг:
-Економічність
-Екологічна безпека
-Надійність

MAN Lion's City CNG - екологія насамперед

Виробництво автобусів на природному газі від MAN направлено на захист навколишнього середовища, економію ресурсів і надійність пасажирських перевезень.

За останні кілька років запаси нафтових ресурсів на планеті стрімко зменшуються, чого не скажеш про природний газ. Різниця у вартості цих енергетичних джерел робить транспорт на природному газі більш вигідним і зручним для споживачів.

Різноманітність продукції MAN

Рейсові автобуси Lion’s City серії CNG універсальні і здатні відповідати всім вимогам, встановленим для пасажирського транспорту, який пересувається в місті і за його межами. В якості альтернативи газовим приводом може обладнуватися будь-яка модель автобусного транспорту MAN Lion’s City, незалежно від її розмірів і місткості. Автобус MAN Lion’s City CNG, габаритна висота якого становить 3300м, є найнижчим серед усіх подібних одиниць, наявних на комерційному ринку.

Основоположним елементом в автобусах серії CNG вважається продуктивний горизонтальний двигун Е2876 LUH, що функціонує на даному природному паливі. Він може бути виконаний в декількох варіантах, що відрізняються характеристиками потужності показниками (228 кВт / 310 л. С. І 200 кВт / 272 л. С. Відповідно).

Бортова газобалонна установка

Під аеродинамічним коробом на даху MAN Lion’s City CNG знаходяться балони зі стисненим газом, в яких зберігається природний газ з робочим тиском 200 бар.

В модульної газобалонної установки можна розмістити до десяти газових балонів. Завдяки цьому запас ходу навіть зчленованого автобуса може становити 500 км.

Викиди шкідливих речовин двигуна MAN E2876 на природному газі

Обмеження допустимих показників токсичності ОГ для комерційних автомобілів стають все більш строгими. З моменту впровадження норм токсичності ОГ в 1992 р граничні значення для оксидів азоту були скорочені на 97%, для частинок сажі – більш ніж на 98%. І навіть не дивлячись на це, показники токсичності ОГ MAN E2876 значно нижче необхідних обмежень згідно з нормою Euro-6.

Техніка, на яку можна покластися: системи MAN для безпечного і ефективного водіння

У вирішальний момент вони приходять на допомогу. Завжди. Системи безпеки і допомоги водієві MAN працюють постійно. З ними ви і ваші пасажири доберетеся до мети безпечно і з комфортом. Для MAN Lion’s City CNG доступні наступні системи.
  • Електронна система курсової стійкості (ESP)
  • Електронна гальмівна система (EBS)
  • TyreManagement

Технічні особливості та охорона навколишнього середовища

Компанія MAN має багаторічний досвід роботи і фірмовими ноу-хау в області розробки газових двигунів і автобусів з газовими двигунами.

Результат говорить сам за себе: сучасні двигуни на природному газі мають надзвичайно низькі показники токсичності ОГ. Так, викиди шкідливих речовин двигуна ОГ E2876 значно нижче навіть жорстких граничних значень, запропонованих нормою Euro-6. На відміну від дизельних двигунів Euro-6, для них не потрібно витратна установка систем нейтралізації ОГ і використання додаткових експлуатаційних матеріалів. Двигуни MAN на природному газі встановлюють нові стандарти завдяки використанню трикомпонентних каталітичних нейтралізаторів ОГ без застосування AdBlue®.

Економічність автобусів MAN Lion’s City CNG

Більш висока вартість автобусів з газовим двигуном компенсується значно меншими експлуатаційними витратами. Низькі витрати на паливо при 10-річному терміні експлуатації та річному пробігу 60 000 км забезпечать 15% -ва економія витрат в межах життєвого циклу (LCC). Поряд з підвищеною екологічністю завдяки зниженню викиду відпрацьованих газів міські автобуси MAN на природному газі стають економічно привабливою альтернативою.

Порівняння витрат на дизельний і газовий двигун

Вартість Lion’s City з газовим двигуном лише незначно перевищує номінальну вартість Lion’s City з дизельним двигуном (+18%). Витрати на сервісне обслуговування у автобусів на природному газі внаслідок технологічних особливостей трохи вище аналогічних витрат на автобуси з дизельним двигуном (+8%). Витрати на природний газ значно менше, ніж на дизельне паливо (-40%) Економія в разі Lion’s City на природному газі завдяки значно меншій вартості палива становить бл. 15% витрат в межах життєвого циклу, якщо порівнювати з дизельним автобусом аналогічної серії.