MAN продемонструє дбайливе ставлення до навколишнього середовища на виставці IFAT 2018

Компанія MAN представить комплексні рішення для комунальних служб, які включають техніку, обслуговування та фінансові послуги.

– Вперше на IFAT: серія MAN TGE від 3 до 5,5 тонн.

– Вперше на IFAT: серія MAN TGE від 3 до 5,5 тонн.

– Безпека: система контролю простору за сміттєвозом.

Гнучкість, економічність, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, практичність, ефективність, надійність – комунальні служби і оператори зі збору та утилізації відходів, дорожні і снігозбиральні служби висувають високі вимоги до спеціалізованої техніки. Саме цим темам буде приділятися особлива увага на стенді MAN на виставці IFAT 2018 (павільйон С6, стенд 317). На міжнародній виставці по екології, водоочищення, переробки та утилізації відходів, яка пройде з 14 по 18 травня 2018 року в Мюнхені, пропонуються практичні рішення. MAN продемонструє на виставці п’ять моделей вантажних автомобілів, що відповідають специфіці галузі. Крім моделі TGE, мова також йде про двох TGM та двох TGS.

Для комунальних служб ефективність в процесі експлуатації і обслуговування транспортного засобу розпочинається з індивідуального підходу при виборі шасі і кузова. MAN пропонує комунальним службам повний модельний ряд спеціалізованої техніки – від вантажних автомобілів малої вантажопідйомності до чотиривісного шасі від 3 до 44 тонн. З квітня 2017 р MAN випускає модель TGE – легкий фургон з левом на радіаторних гратах, поступово запускаючи продажу в різних європейських країнах. Таким чином, MAN пропонує широкий асортимент комерційних автомобілів серій TGE, TGL, TGM, TGS та TGX.