MAN TGE – автофургон майбутнього!

Офіційний дилер MAN «АВАНТІ Груп» радий представити новинку на ринку Б/У техніки України – MAN TGE.

Незалежно від того, що ви хочете транспортувати,  автофургон MAN TGE безпечно доставить вантаж в пункт призначення. У його кузові об’ємом до 11,3 м³ для всього знайдеться місце. Автофургон MAN TGE 3.140 з середньою L3 колісною базою 3640мм має власну вагу 2031 кг і може перевозити 1469 кг Допустимі навантаження на передню вісь – 2100 кг, на задню – 2100 кг.

     

Весь кузов має повне оцинковування, гарячим способом і гальванічним, залежно від зони вживання. Це дозволяє планувати свої витрати в довгостроковій перспективі і бути упевненим, що автомобіль не втратить у вартості через багато років.

Безпечне місце для зберігання, до 14 накладок з отвором для кріплення, а також додаткові кріплення на підлозі, на бічних стінках, і на перегородці, а також під дахом, забезпечують надійну фіксацію вантажу.

Системи допомоги водієві, щоб гарантувати, що не лише вантаж, але і водій безпечно доїдуть до пункту призначення. MAN TGE пропонує велику кількість додаткових систем безпеки і електронних систем допомоги водієві, такі як: система захисту бічних сторін, система допомоги при русі заднім ходом, помічник при бічному вітрі.

Ергономічне робоче місце водія, відмінна обзорність, універсальні відсіки і полиці для зберігання, а також багаточисельні роз’єми для зарядки різних пристроїв роблять MAN TGE мобільним робочим місцем.

Двигун, яким оснащений VAN MAN TGE – надійний і перевірений, 4 циліндровий турбо дизельний 2,0 л./ 103кВт, Common Rail, стандарт  токсичності Euro VI і потужністю  140 к.с. Економічність анонсується на рівні: місто- 8.2 л., траса – 7.4л, змішаний – 7.7л, що дозволяє стверджувати про правильність вибору, для скорочення витрат на пальне.

Хотілося б відзначити опції, якими обладнано представлений автофургон MAN TGE 3.140:

•          система кондиціонування «Climatic» – водій завжди відчуває добре, а значить безпека його, вантажу і автомобіля – на висоті.

•          Передні протитуманні фари з функцією освітлення повороту

•          Полиця для збереження речей над вітровим склом, з 2 слотами 1din і світлодіодним освітленням.

•          Полиці у вантажному відсіку.  

•          Центральний замок.

•          Система допомоги при бічному вітрі «Cross wind assist»

•          Системи безпеки: ABS, система стабілізації ESC і система утримання в смузі руху Active lane keeping system.

•          Подушка безпеки водія.

•          Система допомоги при русі з місця «Hill start assist».

•          Система «Start-stop».

Автомобіль обладнаний поличками під різні потреби  і довгий час приноситиме прибуток замовникові. 

Будемо раді допомогти Вам у виборі надійної і доступної техніки MAN!