MAN TGM: Менше – значить більше!

Офіційний дилер MAN «Аванті Груп» радий презентувати надійне рішення для перевезення вантажів в умовах регіонального використання. Перевезення будматеріалів, добрив, насіння, будь-яких вантажів, що вимагають захисту від атмосферних опадів – все це можливо з MAN TGM і простим кузовом борт-тент. Такий кузов має найменшу власну вагу, відповідно дозволяє перевозити більше вантажу.

У даному проекті в якості бази використовується шасі автомобіля марки MAN TGM 15.250 з дизельним двигуном потужністю 250 к.с., механічною коробкою передач ZF 9S-1310 OD, колісною формулою 4Х2. Для підвіски використовується маркування BL, тобто ресорна підвіска переднього моста, (параболічні ресори 7,5тн.) і пневматична підвіска заднього моста, що має вантажопідйомність 13 тн, і складається з 4 пневмобалонів.

Серія з повною масою 15 тонн має дуже цікаві особливості. Згідно специфікації, повну вагу шасі складає 16000 кг, що на тонну вище. Це дозволяє перевозити на цьому автомобілі  8050 кг, виходячи з власної ваги шасі з кузовом 7950 кг. А технічно – це шасі повністю відповідає шасі з повною масою 18000 кг, тобто має хороший запас міцності для експлуатації в тяжких умовах експлуатації.

Кузов має найбільш популярну довжину – 7,5 м., алюмінієві борти заввишки 400 мм і відповідають всім технічним стандартам виготовлення кузовів і вироблений за замовленням в Україні. Виробником кузова виступила компанія «АВ СПЛАВ», яка є сертифікованим забудовником кузовів для компанії MAN і має багатолітній досвід виготовлення кузовів, що дозволяє зробити кузов за доступною вартістю і відмінної якості. Для виготовлення використовуються лише якісні матеріали, всі поверхні оброблені стійкими полімерними фарбниками для захисту від корозії. Підлога виготовлений з вологостійкої бакелітової фанери товщиною 21 мм.

Кабіна C – компактна кабіна, без спальника. Дозволяє зменшити власну вагу і одночасно бути комфортною для водія при щоденній експлуатації.

MAN TGM виділяється безліччю переваг. Він вигідно відрізняється перш за все високим корисним навантаженням, великою місткістю, і оптимальними динамічними і економічними якостями.

На закінчення хотілося б відзначити, що парк автомобілів MAN TGM нараховує в Україні сотні одиниць, вони виділяються низькою витратою, найнижчими витратами на експлуатацію, надійними агрегатами, доступними запчастинами. Будемо раді допомогти Вам у виборі надійної і доступної вантажної техніки MAN!