MAN TopUsed
Гнучкий підхід. Висока надійність. Партнерське ставлення.

MAN TopUsed - міжнародний підрозділ MAN Truck & Bus AG з продажу старих автомобілів.

MAN є відомою німецькою компанією, яка спеціалізується на виробництві високоякісних вантажних автомобілів, автобусів і двигунів. В даний час концерн MAN виробляє найкращі вантажівки в світі і може похвалитися такими моделями вантажних автомобілів, як TGX, TGS, TGM, TGL та ін. Всі вони мають чудовий аеродинамічний дизайн, хороші показники безпеки і оптимізовані для забезпечення максимального комфорту при водінні. Поряд з поставками вантажівок для вантажних і будівельних підприємств, вони також виробляють машини швидкої допомоги, збирачі сміття і самоскиди.

Купити вантажні автомобілі МАН б/у

Вантажівки MAN це неперевершене поєднання німецької міцності і чітких ліній дизайну. Вантажівки МАН б у виключно надійні і є ідеальним варіантом для логістичних компаній і водіїв вантажівок, які їдуть на великі відстані. Техніка МАН б у відрізняється хорошою рентабельністю інвестицій. Офіційний представник німецької компанії МАН в Україні ТОВ АВАНТІ Груп пропонує купити вантажівки МАН б у багатьох типів і моделей. Ми завжди підберемо для нашого замовника правильний автомобіль, який ідеально підходить для ведення будь-якого бізнесу.

Купити МАН б/у у АВАНТІ Груп

Ми продаємо високоякісні нові та вживані комерційні автомобілі зарекомендувала себе у всьому світі німецької марки MAN. Купити вантажні автомобілі МАН бу, а також автобуси і фургони з допомогою нашої компанії не складе особливих труднощів. На офіційному сайті організації шукайте і знаходите відповідний вашим вимогам МАН бу і насолоджуйтеся бездоганною якістю придбаного транспортного засобу.

Ми із задоволенням доповнимо купується вами вантажівка бу спеціальними пропозиціями по обслуговуванню, такими як загальноєвропейські гарантії на старі автомобілі, індивідуальні фінансові рішення, замовні договори на ремонт і технічне обслуговування, а також адаптацію до конкретного клієнта. Наші фахівці АВАНТІ Груп в телефонному або онлайн-режимі будуть раді надати вам більш детальну інформацію.

З приводу стану і ступеня зносу придбаного вантажного автомобіля МАН бу нашим клієнтам зовсім не варто турбуватися. Команда кращих у своїй справі фахівців, перш ніж запропонувати замовнику будь-яку модель, здійснює ретельну перевірку транспорту і тільки в разі абсолютного відповідності до встановлених норм, може планувати процедуру її продажу.

Наші послуги

Офіційний дилер МАН в Україні ТОВ АВАНТІ Груп пропонує якісний комерційний МАН бу безпосередньо від виробника. У вас є вибір між вантажівками, автобусами і фургонами. Ми також готові запропонувати гнучкі варіанти фінансування покупки вашого автомобіля MAN TopUsed, а також сервісні програми, розроблені для вас і вашого автомобіля, такі як договори на ремонт і технічне обслуговування або гарантії на старий автомобіль.

Спеціаліст з продажу

Грамма Ігор

Тел.: +38 044 585 21 40
Моб.: +38 067 247 41 07
Моб.: +38 067 732 97 20
E-mail: igor_gramma@man-ag.com.ua

Довіртеся нашим фахівцям. Перш ніж надійти на реалізацію в MAN TopUsed, кожен автомобіль проходить всебічну перевірку. Не має значення, чи купуєте ви старий автомобіль більш раннього або пізнього року випуску, у нас ви завжди отримаєте найкращу якість за чесною ціною. Ще більшу впевненість гарантує вам Знак якості MAN TopUsed.

Ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені! Наш менеджер надасть вам компетентні і всеосяжні консультації, щоб ви могли знайти автомобіль, який підходить саме для вашого випадку застосування. MAN TopUsed пропонує вам ще більше: при бажанні ми з радістю надамо вам пораду спеціальним системним рішенням, індивідуальними варіантами автомобілів або модифікаціям їх конструкції в залежності від ваших потреб. Отримайте консультацію у наших експертів прямо зараз – це не вимагає обов’язкового укладання угоди. Ми будемо раді вашому зверненню!

Ми працюємо для вас, гарантуючи швидке виконання ваших запитів і мінімальний час простою. Найсучасніше обладнання, оригінальні запчастини та спеціальні інструменти, а також компетентність наших фахівців забезпечать вам гарне обслуговування в нашому сервісному центрі MAN.