MAN TopUsed – Техніка з пробігом , що має блискуче майбутне.

Купуючи високоякісний бувший у використані автомобіль в MAN TopUsed, ви заощаджуєте кошти і робите надійний вклад в майбутнє вашого підприємства.

MAN TopUsed — міжнародний підрозділ MAN Truck & Bus SE з продажу автомобілів з пробігом.

Ми продаємо високоякісні вантажні автомобілі з пробігом і автобуси будь-яких марок і типів в більш ніж 30 країнах в 36 фірмових центрах MAN TopUsed. Знайти відповідний для вас вантажний автомобіль з пробігом або автобус не складе особливих труднощів завдяки функції пошуку, а висока якість пропонуємих нами транспортних засобів гарантує їх довгу експлуатацію.

До обраного вами автомобілю ми із задоволенням пропонуємо різні, вигідні опції відповідно до конкретних вимог, наприклад гарантійні талони для автомобілів з пробігом, що діють на території ЄС, індивідуальні рішення по кредитуванню, договір на ремонтно-технічне обслуговування, а також адаптуємо і дооснастимо автомобілі згідно вашего замовлення. За детальною інформацією звертайтесь до фахівців у філіях MAN TopUsed.

MAN TOPUSED – Вантажівки, автобуси, фургони та причепи з пробігом.

БУДУЧИ НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ, МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ НАСТУПНІ ПЕРЕВАГИ:

  • Якість Топ-класу. Довіртеся нашим фахівцям. Перш ніж надійти на реалізацію в MAN TopUsed, кожен автомобіль проходить всебічну перевірку. Рік випуску уживаного автомобіля не має значення – у нас ви завжди отримаєте найкращу якість за справедливою ціною. Ще більшу впевненість забезпечує знак якості MAN TopUsed.
  • Консультація Топ-класу. Ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені! Ваш партнер по програмі MAN TopUsed надасть вам компетентні і всебічні консультації, щоб ви могли знайти автомобіль, який підходить саме для ваших умов застосування. MAN TopUsed пропонує вам ще більше: при бажанні ми з радістю надамо вам пораду по спеціальним системним рішенням, адаптації автомобілів або модифікаціям їх конструкції в залежності від ваших потреб. Проконсультуйтеся з нашими експертами прямо зараз – ви нічого не зобов’язані купувати. Ми будемо раді вашому зверненню!
  • Вибір Топ-класу. Оцініть найширший асортимент уживаних комерційних автомобілів, пропонований MAN TopUsed. Крім найбільшого в світі вибору автомобілів з пробігом марок MAN і NEOPLAN, MAN TopUsed пропонує автомобілі будь-яких інших поширених марок, а також причепи та напівпричепи.
  • Сервіс Топ-класу. Ми працюємо для вас в будь-якій точці земної кулі. По всьому світу розташовані понад 2000 ремонтних майстерень – знайти найближчу не складе труднощів, а ми забезпечимо швидке виконання ваших запитів і мінімальний час простою. Найсучасніше обладнання, оригінальні запчастини та спеціальні інструменти, а також компетентність наших фахівців – гарантія першокласного обслуговування в сервісних центрах MAN.
  • Кредитування Топ-клас. Ви вирішили придбати комерційний автомобіль з пробігом? Тоді ви можете вибрати кредитне рішення MAN Financial Services. Надання послуг лізингу на всі автомобілі MAN TopUsed.

Джерело – https://www.topused.man.eu/ua/ru