Національна мережа дискаунтерів АТБ знову вибирає MAN для вирішення своїх транспортних завдань.

Підписано черговий контракт на поставку 40 шасі і 10 сідельний тягачів.

Співпраця MAN з корпорацією АТБ почалося ще в 2011 році, коли компаниія звернула особливу увагу на питання транспорту і логістики для обслуговування швидко зростаючої мережі магазинів. І ось в червні 2016 року, найбільший в Україні рітейлер отримав 50 новеньких вантажівок MAN, довівши власний автопарк даної марки до 276 одиниць.

Черговий контракт на поставку 40 шасі і 10 сідельних тягачів з напівпричепами рефрижераторами був підписаний в квітні поточного року і переданий ПП «Транс Логістик», компанії, яка забезпечує транспортні потреби в торговельній мережі АТБ.

Нововведенням для даної поставки став продаж тягачів з дворічним сервісним контрактом, новою послугою, що впроваджується компанією MAN Truck & Bus Ukraine, офіційним імпортером MAN в Україні.

Тепер експлуатація автомобілів стане ще простіше для нашого клієнта, говорить директор компанії АВАНТІ Груп Олександр Нефєдов, так як всі проблеми з обслуговування та ремонту протягом двох років повністю лежать на офіційній сервісній мережі. І будь-які питання, пов’язані з експлуатацією будуть в найкоротші терміни вирішені без необхідності участі клієнта. Це дуже зручно для компаній, в управлінні яких перебувають великі парки.

У тому числі і ця послуга стала аргументом при прийнятті рішення в ході попереднього тендерного відбору.

Протягом червня на території дилерського центру MAN компанії АВАНТІ Груп в м.Києві проводилася підготовка та передача партій вантажівок, вироблених на заводах MAN в Австрійському Штайєрі і на головному конвеєрі компанії в Мюнхені. Нові вантажівки будуть задіяні в доставці продукції в усіх регіонах України, де на сьогодні представлена ​​корпорація АТБ, а на поточний момент це понад 770 магазинів в 17 областях нашої країни.

Крім того, йдучи в ногу з часом, в даній поставці компанія врахувала і нові вимоги по допустимому навантаженні на вісь для доріг загального користування та населених пунктів, що впроваджуються в Україні. Важливо відзначити, що управління логістикою в корпорації АТБ поставлено на найвищому рівні і йде в ногу з часом, відповідаючи самим передовим стандартам по технологічності і автоматизації.

Для водіїв компанії техніка MAN давно знайома, тому нові автомобілі не доведеться довго вивчати, а ось право управляти «новачками» за традицією отримають кращі водії підприємства.