Онлайн заявка на ТО

Марці SKYLINER 50 років!
Зразок для наслідування святкує свій ювілей
ЕКСКЛЮЗИВНІ САЛОНИ NEOPLAN
Комфорт вищого рівня

Туристичний автобус Неоплан

Тривалі туристичні або ділові поїздки повинні відбуватися в максимальному комфорті і абсолютної безпеки для пасажирів. Автобус Неоплан, від визнаного у всьому світі німецького виробника MAN, був розроблений саме, грунтуючись на цих ключових принципах.

Автобус Neoplan це якісне і стильне засіб пересування, яке призначене для тривалих поїздок. Сучасне обладнання, яким оснащений транспорт, створює для пасажирів комфортабельні умови, що дозволяють відчути себе як в улюбленому домашньому кріслі.

Автобус Неоплан: характеристики

Випустивши нову серію автобусів MAN Neoplan, компанія показала новий рівень майстерності і в черговий раз довела, чому займає лідируючі позиції на ринку у всьому світі. Серед основних переваг, якими наділений автобус Неоплан, слід виділити:

  • оригінальне оформлення кузова і салону;
  • низький рівень споживання палива;
  • високий ступінь захисту при перекиданні;
  • відповідність екологічному стандарту Євро-6;
  • ергономічність і багатофункціональність водійських і пасажирських сидінь;
  • потужна система клімат-контролю;
  • прогресивна мультимедійна система з декількома великими екранами.

З точки зору економічності автобус Neoplan також встановлює нові орієнтири: крім мінімальної витрати палива, дана техніка відрізняється тривалим терміном служби і не потребує частого технічного обслуговування. За безпеку автобуса відповідає кожна присутня в ньому робити, що дозволяє пасажирів відчувати себе в цілковитій безпеці.

Купити автобус Neoplan в Україні

Купівля туристичного автобуса, повинна відповідати таким критеріям, як надійність, довговічність і оптимальне співвідношення ціни і якості. Компанія АВАНТІ Груп, яка є офіційним дистриб’ютором MAN в Україні, пропонує скористатися вельми вигідною пропозицією і купити автобус Неоплан в Україні абсолютно безпечно і за оптимальною ціною.

ТОВ АВАНТІ Груп – це надійний партнер для кожного успішного підприємця. Крім продажу якісних автобусів Neoplan німецького виробництва наша фірма здійснює сервісне обслуговування техніки, пропонує зручні для замовника варіанти фінансування, надає післяпродажну підтримку, а також поставляє оригінальні запчастини та комплектуючі.

Співпрацюючи з клієнтами, фахівці нашої організації, проробляють колосальну роботу, щоб в кінцевому підсумку спільно із замовником знайти транспортний засіб, які підходять під всі його вимоги і побажання. Таким чином, якщо ви плануєте найближчим часом купити автобус Неоплан, який зможе прослужити багато років і посприяти розвитку вашого власного справи, скористайтеся послугами компанії АВАНТІ Груп. Результат роботи наших фахівців допоможе вивести бізнес вашого підприємства на новий рівень.