НОВЕ ПОКОЛІННЯ СИДІНЬ ВОДІЯ

Сьогодні ми б хотіли розповісти Вам про сидіння водія. Адже в незалежності від того, це самоскид, тягач для магістральних перевезень, або автомобіль для міської доставки – водій проводить в кріслі багато часу. Від зручності залежить не тільки менша стомлюваність водія, але і безпека руху і збереження вантажу.

Тому MAN так багато уваги приділяє конструювання та вдосконалення цього вузла і пропонує абсолютно нове покоління сидінь.

Комфортне сидіння водія на пневматичній підвісці має вбудований підголівник. Сидіння на повітряній підвісці має 9-ступінчасте регулювання, що залежить від ваги,  регулювання висоти, включаючи функції пам’яті і швидкого опускання для комфортної посадки і висадки. Вертикальне демпфірування може налаштовуватися індивідуально за допомогою 7 ступенів або може повністю блокуватися. У кабінах зі спальними місцями на задній стінці сидіння є захист від стирання в відповідних місцях.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС

  • Ексклюзивна форма сидіння MAN підтримує ергономічне положення тіла водія. Це стає можливим завдяки різним ступеням жорсткості піноматеріалу  MAN і його особливим контурам.
  • Чудова функція демпфірування
  • Індивідуальне регулювання сидіння водія завдяки великому числу можливостей для регулювання
  • Інтуїтивно зрозуміле управління перемикачами: різна форма і різні тактильні характеристики, логічні групи управління, хороша доступність і грамотне розташування рукояток для регулювання різних функцій сидіння
  • Довгий термін служби, надійність і стабільна форма, всі сидіння оснащуються змінними чохлами
  • Сидіння MAN відповідають вимогам обов’язкових стандартів ECE і діючих приписів з техніки безпеки

Цікавий факт: Всі сидіння MAN відмічені знаком якості компанії Aktion Gesunder Rücken e. V. і рекомендуються, як особливо корисні для спини вироби.

АВАНТI Груп
Офіційний дилер MAN Truck & Bus Ukraine

м.Київ, вул. Велика Кільцева, 2
+38 044 585 21 45 – відділ продажу

MAN Service Telegram – https://clc.to/AvantiTelegramBot
MAN Service Viber – https://clc.to/AvantiViberBot