Перемога MAN Truck & Bus в іміджевої премії

Електрична вантажівка eTruck переміг в категорії «Вантажні автомобілі» Концепція електромобільності (eMobility) компанії MAN включає розробку і випробування вантажних автомобілів, що працюють повністю на електричній тязі.

Газета Transport в четвертий раз вручає європейську премію за сталий розвиток в галузі комерційного транспорту. Її володарями стають компанії, що займаються виробництвом комерційних автомобілів і успішно поєднують фінансовий успіх із соціальною відповідальністю і дбайливим ставленням до навколишнього середовища. Курс на сталий розвиток сприяє подальшому зростанню і процвітанню. Цього року премія присуджувалася в 16 номінаціях. Компанія MAN удостоїлася премії в престижній категорії «Вантажні автомобілі» за концепцію електромобільності. Концепція спрямована на створення і тестування повністю електричних вантажівок.

Компанія MAN Truck & Bus спільно з австрійським Радою з підтримки логістики (СNL) займається розробкою і досвідченої експлуатацією вантажних автомобілів, що працюють на електротязі. Їх виробництво здійснюється на заводі MAN в австрійському місті Штайр (Steyr). Перші серйозні випробування 9 електричних розвізних вантажівок в повсякденних умовах заплановані на початок 2018 року.

До кінця 2018 року очікується запуск першої дрібносерійної партії. Повномасштабне виробництво MAN eTruck розгорнеться на початку 2021 року. Нетоксичні і негаласливим розвозять фургони покликані значно поліпшити екологічну ситуацію у великих містах.

За рахунок регенерації енергії в MAN eTruck викиди CO2 стають нульовими. Перехід на електричний комерційний транспорт особливо актуальний для великих міст, де гостро стоїть проблема забруднення повітря і сильного шуму. Рухаючись по дорозі від низьких викидів до нульових викидів, транспортні підприємства і власники автопарків стикаються з рядом проблем, що виходять за рамки власне автомобіля. Тому компанія MAN Truck & Bus привернула до розробки індивідуальних і максимально рентабельних транспортних рішень велику команду фахівців В коло завдань, поставлених перед командою, крім самого автомобіля, були включені також всілякі питання, пов’язані з інфраструктурою і потребою в енергії, а також з розробкою концепцій техобслуговування і розрахунками автопарків.

Європейська транспортна премія за сталий розвиток була заснована газетою Transport і видавництвом HUSS в 2011 році. Премія вручається раз на два роки за кожний наступний рік. Цього року призерами стали великі автомобільні і логістичні концерни, середні підприємства і нові фірми.