Онлайн заявка на ТО

Ласкаво просимо в світ MAN!

Німецька компанія MAN – лідер з виробництва вантажної комерційної техніки. Вона стрімко підкорює нові вершини і завойовує світові ринки. Затребуваність в продукції даного концерну обумовлюється її беззаперечною якістю та ефективністю.

Організація АВАНТІ Груп – офіційний партнер і дистриб’ютор MAN Truck and Bus в Україні.

У сфері продажів і сервісного обслуговування вантажного транспорту наша фірма функціонує з 1999 року, і за цей час ми встигли довести великій кількості клієнтів, що співпраця з АВАНТІ Груп – це запорука надійності і безпеки техніки, яку ви купуєте.

Головна мета компанії полягає в тому, щоб задовольнити будь-які побажання наших клієнтів, внаслідок чого команда АВАНТІ Груп завжди пропонує продукцію зразкової якості, яка відповідає найвищим нормам.

У перелік пропонованих нами послуг входить не тільки продаж вантажних автомобілів, але також сервісне обслуговування техніки, продаж запасних частин, післяпродажна підтримка і різні програми фінансування.

Ми гарантовано забезпечимо Вас індивідуальним підходом і увагою до поставленого завдання. Це дозволить оперативно і максимально ефективно знайти правильне транспортне рішення, яке вплине на розвиток і процвітання вашого бізнесу.

На складі нашого сервісного центру налічується близько 30 тис одиниць оригінальних запасних частин, що свідчить про те, що будь-який необхідний вашому транспорту ремонт буде здійснений в стислі терміни.

Крім того, ми маємо в своєму розпорядженні якісним високотехнологічним обладнанням і всіма необхідними інструментами. Діагностикою та відновленням автомобілів MAN в нашому центрі займаються кваліфіковані майстри, які постійно поповнюють свої знання і стажуються в європейських навчальних центрах MAN.

Значні історичні події

1897: Рудольф Дизель розробив перший дизельний двигун спільно з інженерами MAN.

1915: Співробітництво з фірмою Saurer MAN створює перші вантажівки і автобуси в Ліндау. Рік по тому, виробництво переноситься на завод MAN в Нюрнберзі.

1924: MAN розробляє і подає перший автомобільний дизельний двигун з системою прямого вприскування. Це початок історії успіху дизельних двигунів для вантажних автомобілів, яка триває і сьогодні.

1924: MAN представив перший автобус з низкорамним шасі.

1932: Вантажівка MAN S1H6 з дизельним двигуном потужністю 140 к.с. відзначена, як найпотужніша вантажівка в світі. Роком пізніше MAN виводить на ринок вантажівку з двигуном потужністю 150 к.с.

1937: Розробка і впровадження значно більш економічного двигуна. MAN представляє повний привід для вантажівок. Пізніше ця пропозиція стала ключовою конкурентною перевагою для сільськогосподарських машин.

1951: Флагманом економічного розвитку стає вантажівка MAN F8, оснащена двигуном V8 потужністю 180 к.с.

1951: Перша німецька дизельна вантажівка, оснащена двигуном з турбонаддувом. Продуктивність цього двигуна на 35 відсотків вище, ніж у звичайного двигуна для вантажівки: шестициліндровий двигун MAN 1546 GT потужністю 175 к.с. замість 130 к.с.

1955: Виробництво вантажівок, автобусів і тракторів переноситься з Нюрнберга на новий завод в Мюнхені. Першою вантажівкою, що зійшла з виробничої лінії, була MAN 515 L1. Виробництво двигунів залишилося в Нюрнберзі.

1961: MAN представив на ринку перший автобус 750 HO з модульним шасі для міських, міжміських і туристичних автобусів.

1971: MAN придбав автомобільні заводи ÖAF і Büssing. Символ Büssing, лев, був включений в логотип MAN.

1977: Співпраця з Volkswagen Commercial Vehicles починається з розробки автомобіля в легкому класі, повною масою 6-10 тонн. У 1979 почалося виробництво, так званої, спільної серії VW-MAN.

1978: MAN вперше відзначений як «Вантажівка року» ( «Truck of the Year») за модель 19.280.

1986: MAN вивів на ринок серію F90 з повністю новою кабіною.

1992: На ринок виходить туристичний автобус MAN Lion’s Star, який удостоївся звання «Туристичний автобус року» ( “Coach of the Year”).

1994: MAN F2000 – успішна модель в 90-их роках.

2000: Презентація покоління Trucknology Generation TGA – точка відліку для широкомасштабного просування продукції на ринку.

2001: MAN придбав бренди NEOPLAN, ERF і Star.

2004: Впровадження двигунів серії D20 з Common Rail і повністю новою технологією з електронним керуванням.

2005: Адаптація і вдосконалення покоління MAN Trucknology Generation: запуск серій TGL і TGM в легкій і середній ваговій категорії від 7,5 до 26 тонн.

2007: Перехід важкої серії від MAN TGA до MAN TGS та TGX. Журналісти вибрали нові автомобілі в якості переможців конкурсу «Вантажівка року 2008» ( «Truck of the Year 2008»).

2010: Старт серійного виробництва гібридного міського автобуса MAN.

2011: Відродження легенди: двоповерховий автобус NEOPLAN Skyliner.

2012: Новий автобус NEOPLAN для міжміських перевезень: запуск моделі Jetliner.

2012: Прем’єра нових MAN TG: серій TGL, TGM, TGS та TGX стандарту Євро 6.

2014: Флагман: новий двигун D38 стандарту Євро 6 потужністю 520 – 640 к.с. для серії MAN TGX.

2015: Автобус на природному газі Lion’s City GL CNG удостоєний звання «Автобус року» ( «Bus of the Year»).

Нагороди:

 • 8 разів: Design Award
 • 7 разів: Вантажівка року
 • 5 раз: Туристичний автобус року
 • 4 рази: Автобус року

Робота в компанії MAN

Шукаєте цікаву пропозицію з вигідними перспективами? У компанії «АВАНТІ Груп» Ви знайдете безліч можливостей розкрити свій потенціал.

Телефонуйте за номером 044 585-21-45 та надсилайте нам Ваші резюме з фото на е.mail: kseniia_hryhorieva@man-ag.com.ua

Відкриті вакансії:

Спеціаліст з продажу у відділ запасних частин

Вид зайнятості:

 • Повна зайнятість.

Вимоги до претендента:

 • Вища технічна або спеціальна технічна освітуа, досвід роботи з запасними частинами, знання структури і принципів організації роботи автоцентру, досвід активних продажів і роботи з клієнтом від 2-х років, знання і навички ведення документообігу, впевнений користувач MS-Office, 1-С, навички роботи з електронними каталогами з/ч і спеціалізованим ПО виробників транспортних засобів та комплектуючих, активна життєва позиція, неабиякі комунікативні здібності, навички ведення переговорів, досвід і навички планування та звітності. Вміння працювати в команді, стресостійкість.

Умови роботи:

 • Офіційне працевлаштування, конкурентна оплата праці (оклад + бонус), соціальний пакет, можливість професійного навчання, реальні перспективи зростання.

Обов’язки:

 • Пошук і залучення клієнтів, продаж запасних частин для комерційних автомобілів, автобусів і причіпної техніки, прийом заявок і підбір запасних частин, формування заявок і замовлень на поставку, оформлення первинної документації, контроль і супровід проходження замовлень, аналіз ринку попиту і пропозицій, створення і поповнення інформаційних баз даних, ведення діловодства, складання різного роду звітності за результатами роботи, консультування клієнтів з питань експлуатації і технічних характеристик автомобіл лей, послуг сервісного центру.

Якщо Ви відповідаєте зазначеним вище вимогам, надсилайте Ваші резюме з фото на е.mail: kseniia_hryhorieva@man-ag.com.ua

Спеціаліст відділу сервісу вантажного СТО

Вид зайнятості:

 • Повна зайнятість.

Вимоги:

 • Вища технічна або спеціальна технічна освіта. Досвід роботи в автосервісі, знання структури і принципів організації роботи вантажного автоцентру. Досвід активних продажів послуг і роботи з клієнтом від 2-х років. Знання та навички ведення документообігу. Впевнений користувач MS-Office, 1-С, навички роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням виробників автомобілів, з/ч і комплектуючих. Активна життєва позиція, неабиякі комунікативні здібності. Навички ведення переговорів. Досвід і навички планування та звітності. Уміння працювати в команді, стресостійкість
  Умови роботи:
 • Офіційне працевлаштування. Конкурентна оплата праці (оклад + бонус). Можливість професійного навчання. Реальні перспективи зростання.
 • Обов’язки: Продаж послуг по сервісному обслуговуванню, гарантійного та післягарантійного ремонту вантажних автомобілів, узгодження переліку робіт і прийом автомобіля на ремонт, оформлення первинної документації, контроль і супровід процесу обслуговування і ремонту, перевірка якості робіт і підготовка автомобіля до передачі клієнтові, ведення діловодства, складання різного роду звітності за результатами роботи, консультування клієнтів з питань експлуатації і технічних характеристик вантажних автомобілів, послуг сервісного цін тра.
  Якщо Ви відповідаєте зазначеним вище вимогам, надсилайте Ваші резюме з фото на е.mail: kseniia_hryhorieva@man-ag.com.ua

Автослюсар з ремонту вантажних автомобілів

Вид зайнятості:

 • Повна зайнятість.

Вимоги до претендента

 • Досвід роботи від 2 років, середня спеціальна освіта, готові взяти студента.

Опис вакансії

Вимоги:

 • Знання пристроїв вантажних автомобілів європейського виробництва, знання способів діагностики вантажних автомобілів європейського виробництва, знання систем вантажних автомобілів європейського виробництва

Умови роботи:

 • Офіційне працевлаштування, гідні умови та оплати праці, соціальний пакет, перспективи кар’єрного росту.