Робота в кар’єрі тільки з самоскидом MAN!

Офіційний дилер MAN «Аванті Груп» радий представити надійне рішення для перевезення сипучих вантажів у важких умовах. Подивіться які два красеня вирушили в роботу: самоскиди MAN TGS 40.400 6×4 BB-WW з кузовом MEILLER H 330.

Особливостями даних самоскидів є посилені рами оснащені двигуном MAN D2066LF45 потужністю 400 к.с. Euro-5, без зниження крутного моменту і 16-ступінчастою механічною коробкою передач ZF 16 S 253 OD, в трансмісії передбачені міжосьове і міжколісне блокування.

Зручна кабіна M шириною 2240 мм і довжиною 1880 мм, оснащена кондиціонером і електрорегульованими дзеркалами заднього виду з підігрівом. Інтер’єр кабіни оформлений у вже традиційному для будівельної техніки MAN стилі «Urban Concrete» темно-сірих тонів. Високе виконання дозволяє з легкістю працювати в найскладніших дорожніх умовах.

Передавальне число осі 4,83 – розраховане на здатність долати круті підйоми з повністю навантаженим кузовом. Допоможуть в цьому і колеса з діаметром дисків 24 дюйми з камерними шинами розмірністю 325 / 95R24 і малюнком протектора c підвищеною прохідністю. Традиційно встановлюється сталевий бампер, що складається з 3 частин, розрахований на повсякденну експлуатацію, з можливістю ремонту окремих елементів.

Особливостями кузова MEILLER H 330 є днище виконане товщиною 8 мм зі сталі HB 450, стінки виконані товщиною 6 мм із сталі HB 450. Кузов виконаний з підігрівом, що дозволяє використовувати його в різних кліматичних умовах. Посилений запобіжний козирок призначений для захисту агрегатів автомобіля. Задній борт оснащений затвором S3. Ножничний стабілізатор з оптимізованим трапецієподібним поперечним перерізом сприяє підвищенню жорсткості на кручення на 30%. У поєднанні зі знову сконструйованої направляючої перекидної платформи це веде до підвищення стабільності самоскида.

Гідравліка MEILLER – реально перевірена в українських умовах.

  • Зносостійкість за рахунок високоміцних матеріалів і азотованих поверхонь..
  • Оптимізовані перекидні клапани і насоси забезпечують рекордні періоди виробничого циклу.
  • Плавне керування рухом навіть з великими вантажами.
  • Система практично не потребує техобслуговування за рахунок оптимально спроектованих масляних контурів.

Будівельна галузь відрізняється найбільш жорсткими вимогами, що пред’являються до обладнання та техніки. Надійність і здатність витримувати великі навантаження завжди були основними орієнтирами в галузі. Саме таким і є автомобіль-самоскид на шасі MAN TGS.

Раді будемо запропонувати Вам готові рішення.