ПІД НАДІЙНИМ ЗАХИСТОМ З MAN SERVICE
Всі види ремонтних робіт на автомобілях і автобусах MAN відповідно до вимог заводу-виготовлювача.

Online request for service

МАН сервіс в Києві

Компанія МАН є одою з наймасштабніших і впливових серед величезної кількості виробників комерційних транспортних засобів. Сучасні технології, відповідність вимогам клієнта, якісне післяпродажне сервісне обслуговування – основні принципи, які роблять концерн MAN лідером на світовому ринку.

Організація АВАНТИ Груп, як офіційний дистриб’ютор і сервісний партнер підприємства Maschinen-fabrik Augsburg-Nurnberg, являє МАН сервіс в місті Київ. Нашим основним завданням є надання послуг по відновленню техніки даного виробника, а також детальне консультування клієнта з питань обслуговування, покупки або ремонту його вантажної техніки МАН.

Сервіс MAN: перелік послуг

Команда сервісного центру компанії АВАНТИ Груп докладе максимум зусиль для забезпечення техніки першокласним якістю обслуговування, а також всіма необхідними запчастинами від німецького виробника.

Ми здійснюємо будь-який вид відновлення вантажного транспорту МАН, куди входить:

  • ремонт та діагностика гальмівної системи;
  • перевірка і відновлення системи розвалу-сходження коліс;
  • програмна діагностика електроніки автобусів і вантажівок;
  • ремонт та діагностика двигунів;
  • ремонт та діагностика допоміжних систем.

Кожен співробітник МАН сервісу компанії АВАНТИ Груп регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, які підтверджуються відповідними сертифікатами. Наша команда строго стежить за дотриманням всіх встановлених технологій ремонту, а також за відповідністю використовуваних компонентів до тій чи іншій техніці.

Переваги МАН сервісу

Сервісний центр АВАНТИ Груп має на своєму складі кілька тисяч оригінальних деталей, завдяки яким тривалий простій техніки в разі поломки практично неможливий. Відсутні на складі деталі прибувають за місцем призначення протягом доби, після заявки замовника.

Допомога MAN сервісу AVANTI-Group має на увазі:

  • гарантійне і післягарантійне обслуговування за допомогою прогресивних технологій і нового діагностичного обладнання;
  • заміну прийшли в непридатність деталей, новими оригінальними компонентами;
  • виконання ремонтних робіт в стислі терміни;
  • детальну консультацію клієнтів з питань покупки нової або б / у техніки, експлуатації, самообслуговування, ремонту і т.д.

Команда фахівців МАН сервісу АВАНТИ Груп намагається приділяти максимум уваги кожному клієнту, надавати вичерпну інформацію про причини поломки, а також про вартість відновлення техніки. Керуючись вашими побажаннями, ми підберемо найоптимальніший спосіб вирішити цю проблему і вирішимо поставлену задачу в найкоротші терміни.

Нашим майстрам під силу найнезвичайніші і складні поломки, але навіть з ними досвідчена команда фахівців справляється швидко і якісно. Сервісний центр компанії АВАНТИ Груп не може допустити, щоб через що виникають поломок в процесі експлуатації техніки МАН, ваш бізнес поніс хоч найменші збитки.

Департамент післяпродажного обслуговування

Відділ сервісу

Тел.:   +38 044 585 21 40
Факс.:    +38 044 585 21 41
Моб.:  +38 050 337 72 01
Моб.:  +38 067 230 55 33
E-mail: kiev@man-ag.com.ua

MAN ServiceContracts

З нами ви заощадите час і гроші і вбережете себе від зайвих переживань. MAN візьме на себе при необхідності виконання всіх етапів від ремонту і контролю рахунки за виконані роботи до з'ясування питань щодо гарантійних зобов'язань і запитам на проведення безкоштовних робіт.

Перелік послуг

Наш сервіс обіцяє вам: ми активно піклуємося про ваших транспортних засобах і плануємо майбутній ремонт. Послуги можна комбінувати на свій розсуд, вони ефективні і продумані до останньої деталі: від систем управління ТО і ремонтом до підбору відповідного фінансування.

Запасні частини MAN

Оригінальні запчастини MAN чудово підійдуть до вашого автомобіля завдяки дотриманню строгих вимог стандартів якості. Тільки так ваші вантажні автомобілі будуть надійними та ефективними при мінімальному зносі.

Акції

Знайдіть для себе вигідні пропозиції від MAN

VIN-request for spare parts