Онлайн заявка на ТО

TOURLINER - ІСТИННИЙ ПРЕДСТАВНИК ЛІНІЙКИ NEOPLAN
Tourliner миттєво приводить у захват. Переваги цього автобуса полягають не тільки в неймовірному комфорті під час подорожі і благородній дизайні кузова і салону. Справжнім представником лінійки NEOPLAN його роблять новітня техніка і більш продуманий підхід до забезпечення економічної ефективності та безпеки.

Neoplan Tourliner – король великих відстаней

Туристичний автобус Tourliner серії Neoplan є пасажирським транспортом вищого рівня, який чудово справляється з тривалими перевезеннями. Дана модель може скласти конкуренцію будь-якому аналогічному транспорту. Відмінною рисою Neoplan Tourliner є неповторне оформлення автобуса, комфортний салон, привабливий інтер’єр і неймовірна міць. Технічні якості Tourliner можна вважати зразком для більшості туристичних автобусів.

Кількість місць, передбачених для пасажирів, становить 48-63, число варіюється залежно від модифікації моделі. Ергономічні крісла можуть висуватися приблизно на 25 см назад, а кут перекидання приймає від 130 до 140 °.

Кабіна водія оснащена комфортабельною спальної ліжком, що в разі присутності двох водіїв дозволяє здійснювати тривалі поїздки практично цілодобово. 700-літровий бак свідчить про те, що можливість дозаправок в дорозі вкрай мала.

На автобусі Tourliner подорожують справжні цінителі вищого європейської якості, комфорту і свою безпеку. Спеціально розроблений для туристичних поїздок Tourliner, оснащений абсолютно всім, що потрібно пасажирові і водієві під час довгого шляху. Рентабельність, багатофункціональність і особлива надійність роблять дану модель неперевершеним лідером на комерційному ринку.

Передова безпека

Завдяки найсучаснішим системам допомоги водієві і посиленого каркасу автобус Tourliner в будь-якій ситуації забезпечує найвищий рівень безпеки. Вже сьогодні він відповідає суворим вимогам Директиви ECE R66.02 по деформації кузова при перекиданні, яка вступить в силу тільки в 2017 році. При цьому новий Tourliner на 60 кг легше попередньої моделі.

Без сумніву найкращий варіант

Цілий ряд найсучасніших систем допомоги водієві в новому Tourliner безперервно забезпечує вашу безпеку в дорозі. Система підтримки швидкості по відстані до автомобіля попереду (ACC) утримує постійну дистанцію і відповідним чином регулює швидкість руху. Електронна гальмівна система EBS скорочує час гальмування – надійний помічник в будь-якій ситуації. Удосконалена система автоматичного гальмування (EBA) ще швидше і надійніше розпізнає небезпечні ситуації.

Завдяки електронній системі стійкості (ESP) Tourliner завжди залишиться на своїй смузі руху навіть у складній ситуації на дорозі. Система динамічної стабілізації запобігає недостатню і надлишкову обертальність автобуса.

Система автоматичного гальмування MAN BrakeMatic® дозволяє підтримувати постійну встановлену швидкість на спусках. Система контролю максимальної швидкості (MSC) і система контролю тиску в шинах (TPM) надають підтримку водієві і допомагають уникнути аварії.

AttentionGuard

Крім того, система AttentionGuard своєчасно розпізнає помітні зміни манери керування, реагуючи на почастішання виїздів за межі колії. Якщо система таким чином реєструє перші ознаки зниження концентрації уваги і втоми водія, на дисплеї з’являється повідомлення «Рекомендується перерва». Додатково лунає звуковий і (як опція) дотиковий сигнал.

Функція AttentionGuard заснована на даних системи MAN LaneGuard (LGS), яка контролює дотримання дорожньої розмітки. AttentionGuard підвищує не тільки безпеку водія і пасажирів, але рівень довіри до транспортному підприємству.

Комфорт екстра-класу

Автобус Tourliner надзвичайно комфортабельний для пасажирів: з першої хвилини в ньому відчувається атмосфера абсолютного благополуччя. Нова колірна концепція, наповнена яскравими контрастами і складена відповідно до сучасних тенденцій колірного балансу, миттєво приводить у захват і створює особливо гармонійне відчуття простору.

Панорамні вікна в денний час забезпечують високу світлопроникність і оптимальний огляд пейзажів за вікном. З настанням темряви продумана світлова концепція зі світлодіодними лампами шляхом суцільного непрямого освітлення підтримує атмосферу розслабленої поїздки і чистого комфорту.

Поїздка з відчуттям комфорту

Автобус Tourliner задає нові стандарти комфорту і не перестає дивувати атмосферою досконалого благополуччя. Приємні враження від поїздки подарують нові, зручні для користувачів сервісні комплекти. У них інтегрована непряма, що не створює протягу вентиляція, яку можна регулювати на свій розсуд і, таким чином, підтримувати необхідний клімат. Нова світлова концепція з непрямим суцільним світлодіодним освітленням миттєво приводить у захват і створює особливо приємну атмосферу.

Пол автобуса без піднесення полегшує доступ до багажної полиці і разом з підйомником і двома місцями для інвалідних колясок робить модель Tourliner безбар’єрного.

Для найвимогливіших

Оновлений бортовий мультимедійний комплекс Tourliner подарує абсолютно незабутні враження від поїздки.

Він дозволяє вибирати мультимедійні розваги на свій смак, має вбудовану зарядну USB-станцію і можливість відтворювати файли зі свого носія. Насолоджуйтеся чудовою якістю зображення і звуку, розслабтеся і пориньте в мрії під час поїздки на автобусі Tourliner.

Надихаюче робоче місце

В автобусі Tourliner комфортно не тільки пасажирам, а й водієві. Місце водія ергономічно обладнане, просторо і виготовлено тільки з високоякісних матеріалів.

Продумана кабіна з вдосконаленим пультом управління досить простора і оснащена зручними і місткими місцями для зберігання. Ергономічні сидіння, високоякісне багатофункціональне рульове колесо, прості в управлінні пристрою і перемикачі полегшують роботу водія і забезпечують додаткову безпеку.

Технології на вищому рівні

Ще одне нововведення моделі Tourliner – двигун MAN D26 з вдосконаленими характеристиками: потужність, збільшена на 20 л. с., і підвищений на 200 Нм крутний момент роблять автобус більш продуктивним і економічно ефективним. Адже новий Tourliner споживає приблизно на 10% менше палива, ніж попередня модель.

Додаткову безпеку і комфорт автобусу надає моторне гальмо з електронним управлінням. Залежно від частоти обертання він забезпечує точне і потужне гальмування, надаючи активну підтримку водієві.

Вишукані компоненти оснащення

Темпомат MAN EfficientCruise® з GPS-керуванням розпізнає підйоми і спуски на майбутньому ділянці руху, використовуючи завантажені в пам’ять карти. Завдяки цьому автобус автоматично рухається з урахуванням майбутньої ситуації на дорозі, цілеспрямовано набираючи темп перед підйомами і знижуючи швидкість перед спусками. У поєднанні з новою функцією перемикання передач EfficientRoll зручнішим стало управління коченням за допомогою GPS-огляду.
Використання MAN EfficientCruise® і EfficientRoll в міжміських перевезеннях забезпечує істотне зниження витрати палива без втрати часу в дорозі.

Новий лічильник для визначення термінів технічного обслуговування контролює і планує інтервали технічного обслуговування в залежності від шляху і часу експлуатації. Це дозволяє скласти ефективний і гнучкий графік технічного обслуговування, відчутно знизивши витрати на ТО.