Онлайн заявка на ТО

MAN TGL - Найбільш Маневрений
ВАШІ ПЕРЕВАГИ
Максимальне корисне навантаження і висока вантажомісткість
-Підвищений рівень ефективності завдяки новому двигуну D08
-Практичние доопрацювання на місці водія і в зоні відпочинку
-Висока маневреність і максимальна надійність

MAN TGL - динаміка в кожному русі

Найширша маневреність в кожному положенні. Максимальне корисне навантаження, висока вантажопідйомність і низьку витрату палива роблять вантажівка MAN TGL по-справжньому багатопрофільним, демонструючи відмінні показники, як в муніципальному секторі, так і в будівництві, або навіть в дистриб’юторських перевезеннях. Незалежно від ваших вимог, автомобіль МАН ТГЛ може бути повністю налаштований відповідно до необхідних потреб.

Його коротка колісна база означає, що MAN TGL виключно маневрений. Характеристика, яка дійсно проявляється, коли використовується на будівельних майданчиках з обмеженим простором, а також при інтенсивному міському русі. А завдяки інноваційній та надлегкої серії двигунів D08 тепер ви можете заощадити до 5% на паливі. Почасти це пов’язано з більш обтічної конструкцією і меншою кількістю компонентів, що, крім того, полегшує обслуговування. Насолоджуйтесь кращим в динаміці водіння з якісної німецької технікою МАН ТГЛ.

Технічні характеристики MAN TGL

Нове покоління двигунів MAN D08 чітко демонструє, що від меншого можна отримати набагато більше. Зниження споживання палива абсолютно не означає зменшення кількості кінських сил і величину крутного моменту при повороті, ці показники як раз навпаки збільшуються. Істотні зміни в конструкції, серед яких спрощена охолодження і система очищення відходів, двигун став значно легше, простіше і відповідно не таким вимогливим в обслуговуванні.

Вантажівка МАН ТГЛ оснащуються двома типами двигунів:

 • D0834 – потужність моделі складає 118-162 кВт. Відповідає стандарту Євро-6, може заправлятися екологічним биодизелем, завдяки чому ваші поїздки більше не будуть шкодити довкіллю. В обслуговуванні двигуна використовуються легкі деталі, серед яких масляної піддон, виконаний з високоміцного пластика;
 • D0836 -184 кВт. Даний варіант моторів розвиває потужність до 250 кінських сил. За рахунок зменшеної кількості компонентів двигун зможе пропрацювати без поломок дуже довгий час.

МАН ТГЛ: купити в Україні

У нашій країні затребуваність на продукцію МАН стрімко зростає. Популярність товарів даного концерну обумовлюється надійним якістю і тривалим терміном експлуатації техніки. Для того, щоб МАН ТГЛ купити у офіційного представника компанії Maschinen-fabrik Augsburg-Nurnberg, краще за все звернеться за допомогою до перевірених організацій, в числі яких присутня компанія АВАНТИ Груп.

Наші співробітники мають величезний досвід в даній сфері діяльності і допоможуть розібратися в будь-якому питанні, щодо покупки, ремонту або обслуговування техніки МАН. Фахівці АВАНТИ Груп завжди знаходять підхід до замовника і підбирають ідеальну техніку, що відповідає всім вимогам і побажанням. З нами ваш бізнес отримає нове дихання!

Магістральні перевезення

Будівельна техніка

Дистрибюторський транспорт

Лісове і сільське господарство

Пожежні автомобілі

Комунальна техніка

 
 
 
MAN TipMatic ® Інтелектуальна КПП – максимальну зручність при перемиканні передач КПП MAN TipMatic ® доступна в якості опції, вона забезпечує високий комфорт під час руху і в той же час ефективне зниження витрат. Функція коробки передач SpeedShifting у виконанні з 12 передачами дозволяє швидко перемикатися між трьома найвищими передачами, щоб MAN TGL більш ефективно долав підйоми. Для швидкого вивільнення застряглих коліс інтелектуальна система коробки передач з функцією виїзду методом розгойдування запобігає пробуксовування шин. Функція Idle Speed ​​Driving дозволяє водієві розслабитися, тому що MAN TGL буде рухатися в поточному ритмі трафіку, навіть якщо рух дуже в’язкий.
118-162 кВт Двигун MAN TGL D0834 стандарту Euro-6 Невеликі зусилля для великого результату: нове покоління двигунів MAN D08.
Незважаючи на зниження витрати палива на 5% вони розвивають більше потужності і збільшують крутний момент. У чому ж секрет? Ми прибрали все зайве. Завдяки значному спрощенню системи нейтралізації ОГ і охолодження двигун важить менше, до того ж він став менш складним і більш зручним для обслуговування. Ще одна перевага: нове покоління двигунів може працювати на екологічно безпечному биодизельном паливі, зводячи таким чином викиди шкідливих речовин до мінімуму. За рахунок використання полегшених компонентів, наприклад піддону для масла з міцної пластмаси, додатково збільшена корисне навантаження MAN TGL. Ми дбаємо про те, щоб ви більше ніколи не турбувалися про двигун – з новими двигунами MAN D08.
184кВт Двигун MAN TGL D0836 стандарту Euro-6
Збільшена потужність, спрощена конструкція: шестициліндровий варіант двигуна з нового покоління MAN D08 має потужність до 250к Інноваційна концепція двигуна і системи нейтралізації ОГ забезпечує оптимальний набір потужності, підвищений ККД і максимальну продуктивність. За рахунок зменшеної власної маси MAN TGL може перевозити ще більше вантажів, а полегшений двигун значно скоротить витрату палива. Щоб максимально скоротити втрату часу на техобслуговування, ми зменшили кількість компонентів, тому наш двигун MAN D08 може безперебійно працювати тривалий час. Ефективні, потужні, максимально прості в техобслуговуванні – двигуни MAN D08 нового покоління.
Варіант двигунаРобочий обсяг
Новий MAN D08344,6 л
118 кВт (160 к. с.), 600 Н•м 
140 кВт (190 к. с.), 750 Н•м 
162 кВт (220 к. с.), 850 Н•м 
Новий MAN D08366,9 л
184 кВт (250 к. с.), 1050 Н•м 
Модель автомобіляПідвіскаКолесная базаКоробка передач
СамоскидBB3050–6700 ммСинхронізована коробка передач
ШасіBLПовна маса автопоїздаАвтоматична коробка передач MAN
  7,5–12 тTipMatic®(Спеціальне оснащення)
Важливий не тільки внутрішній світ: аеродинамічний дизайн і гармонійний зовнішній вигляд помітно сприяють зростанню ефективності та дарують вам додаткові переваги.

Динамічний дизайн

У дизайні MAN TGL знайшли відображення його міць і ефективність. Його характерний профіль і унікальний вид спереду створюють неповторний стиль автомобіля – в джунглях великого міста або на будмайданчику.

Полегшена конструкція

Легко впорається з будь-яким завданням: MAN TGL масою 5 730 кг є одним з найлегших вантажних автомобілів на ринку. Завдяки збільшенню корисного навантаження приблизно на 400 кг ваша додаткова виручка за рік складе близько 4 000 євро. При цьому ви зможете відчутно заощадити на витратах.

Конструкція рами, підходяща для установки додаткового обладнання

Маневреність і універсальність. Шасі з можливістю дообладнання MAN TGL можна швидко і просто обладнувати або переоснащувати, щоб автомобіль точно відповідав вашим цілям використання.

Низький рівень підлоги

За рахунок невеликої висоти рами різні варіанти кузова MAN TGL мають низький рівень підлоги, тому ідеально підходить для розвізних перевезень. Процеси навантаження і вивантаження спрощуються, тому ви встигнете зробити більше поїздок протягом дня, але не встигнете вимотатися.
Все під контролем – всі предмети на своєму місці: за кермом MAN TGL знаходиться робоче місце з ідеальним оснащенням за найсучаснішими технологіями – для успіху вашого бізнесу. А так як після трудового дня необхідно добре відновитися, ми оптимізували зону відпочинку.

Переваги MAN TGL

Перспективна технологія об’єднання в мережу за допомогою нового модуля телематики (RIO Box) Серійне оснащення модулем RIO Box дає пропуск в світ логістики 4.0. Модуль об’єднує інформацію про транспортні засоби з додатковими сервісними послугами в цифровому форматі, виводячи ефективність ваших процесів транспортування на абсолютно новий рівень. Оптимізоване перемикання і управління Для полегшення вашої повсякденної роботи перемикачі розташовані за принципом частотності їх використання і об’єднані у функціональні групи, що забезпечує інтуїтивне керуванням автомобілем. На новому кольоровому дисплеї з високою роздільною здатністю вказівки і попередження будуть добре помітні. Тому ви зможете сконцентруватися на дорозі. Економія простору У нас всі предмети знаходяться на своєму місці: необхідні документи завжди будуть у вас під рукою, як і речові відділення і роз’єми для підключення мобільних пристроїв. Більш вузька панель приладів і центральна консоль, а також холодильник і ящик для речей, який можна заховати під ліжком, надають більше свободи руху в реорганізованої кабіні водія. Зносостійкий салон Теплі кольори оновленого інтер’єру створюють атмосферу комфорту. Вибирайте для поверхонь відтінок Urban Concrete, якщо вам часто доводиться займатися брудною роботою. Бруд, пил або масло – міцні матеріали і поверхні нічого не бояться. Нові підстаканники на пружинному підставі позбавлять вас від плям кави. Комфортна зона відпочинку У відпочинку полягає сила, тому що тільки добре відпочив водій максимально працездатний. Комфортабельні спальні місця з дерев’яною решіткою забезпечать спокійний сон, а об’ємні речові ящики нададуть місце для зберігання вашого багажу і особистих речей. В кабіні MAN TGL вам не доведеться відмовлятися від улюблених звичок, таких як читання в ліжку: полиця для книг і очок знаходиться на відстані витягнутої руки, як і регульований світильник на гнучкому штативі.

Кабіни MAN TGL

Не виходьте із зони комфорту: будь то кабіна C, L, LX або кабіна з двома рядами сидінь – в просторих кабінах MAN TGL завжди приємна атмосфера.

КАБІНА C

Універсальна комплектація для ближніх і розвізних перевезень і застосування в будівництві

У сфері ближніх і розвізних перевезень і на будівельних майданчиках потрібні компактні, маневрені автомобілі. Коротка і вузька кабіна C найкращим чином підходить для цього. Завдяки низькій посадкової висоті, що широко розкривається дверей і зручному доступу до сидіння збоку від водія компактна кабіна підходить для самих різних цілей. Варіанти застосування багатогранні: кузов для вантажної платформи або брезенту, (холодильний) фургон, самоскид з платформою, яка переміщується по роликам надрамника, самоскид з розвантажувально-перекидаючим пристосуванням, з тристороннім розвантаженням або автокран. За спеціальним запитом клієнта кабіну можна подовжити максимум на 265 мм, щоб додатково збільшити внутрішній простір.

Огляд переваг

 • Коротка кабіна для ближніх і розвізних перевезень, а також для використання в складі автопоїздів
 • Дуже низька посадкова висота і широко розкриваються двері
 • За бажанням: двомісне сидіння збоку від водія
 • Можливо подовження кабіни

Розміри і посадочні місця

Розмір Ширина 2,24 м Глибина 1,62 м Висота 1,585 м
Сидячі місця 2 чол.

КАБІНА З ДВОМА РЯДАМИ СИДІНЬ

Коли потрібна командна робота

У чотирьохдверну кабіну з двома рядами сидінь поміщаються до семи осіб: ззаду розташований зручний ряд з чотирьох сидінь з триточковими ременями безпеки, а попереду в якості опції може бути встановлено додаткове сидіння збоку від водія. Таким чином, кабіна з двома рядами сидінь – найпросторіша в цьому класі автомобілів. Вантаж і команду можна перевезти на місце робіт або події в одному автомобілі – це економить час і скорочує витрати. Кабіна оптимально підходить для підприємств малого бізнесу, муніципальних служб і загонів швидкого реагування, наприклад служби технічної допомоги або пожежної команди.

Огляд переваг

 • Подовжена кабіна з двома рядами сидінь з чотирма дверима і шістьма сидіннями (опція: сім)
 • Можливість перевезення вантажу і команди в одному автомобілі
 • Спеціально для підприємств малого бізнесу, комунальних служб і загонів оперативного реагування
 • Врахування вимог ПТБ і профспілок

Розміри і посадочні місця

Розмір Ширина 2,24 м Глибина 2,785 м Висота 1,645 м
Сидячі місця 6 чол.

КАБІНА L

Універсал на колесах

Кабіна L справді універсальна. Вона ідеально підходить для перевезення будь-яких рідких і сипучих вантажів, деревини, будівельних матеріалів, а також для рефрижераторних перевезень. Низька габаритна висота автомобіля і малу вагу допускають підвищену корисне навантаження на кабіну L в порівнянні з моделями великих розмірів. Крім того, невелика зовнішня ширина дозволяє оптимально маневрувати в умовах обмеженого простору. В кабіні L знайдеться місце для всього – крім компромісів. У серійну комплектацію входить комфортне спальне місце для відпочинку під час перерв. Різноманітні полки і просторі багажні відсіки підвищують комфорт і допомагають зосередитися на роботі.

Огляд переваг

 • Довга кабіна: ідеальний варіант для ближніх і розвізних перевезень, а також для використання в складі автопоїздів
 • Можливість переобладнання
 • Мала посадочна висота
 • Маневреність за рахунок невеликої ширини
 • Висока корисне навантаження

Розміри і посадочні місця

Розмір Ширина 2,24 м Глибина 2,28 м Висота 1,645 м
Сидячі місця 2 чол. 1 спальне місце

КАБІНА LX

Коли потрібно трохи більше простору

Вузька кабіна LX підходить для особливих випадків застосування в ході далеких перевезень всередині країни з високою корисним навантаженням, наприклад для перевезення рідких вантажів. Аеродинамічні параметри передньої частини автомобіля скорочують витрати палива до мінімуму, а порівняно низька власна маса підвищує корисне навантаження. Для водія кабіна LX – комфортне робоче місце. Повноцінні спальні місця з дерев’яною решіткою з рейок і багатозонний пенополіуретановий матрац майже настільки ж зручні, як справжня ліжко. У просторих речових відсіках знайдеться достатньо місця для багажу і особистих речей.

Огляд переваг

 • Висока вузька кабіна ідеально підходить для особливих випадків застосування в ході далеких перевезень всередині країни
 • Різноманітність можливостей застосування
 • Оптимізована для перевезень з високою корисним навантаженням
 • У серійну комплектацію входить комфортне спальне місце для перерв і відпочинку

Розміри і посадочні місця

Розмір Ширина 2,24 м Глибина 2,28 м Висота 1,925 м
Сидячі місця 2 чол. 1 спальне місце

Більше тяги? Одним рухом руки. Відмінна сила тяги і потужність для MAN TGX: з MAN HydroDrive® ви впораєтеся з будь-яким бездоріжжям.

Система MAN HydroDrive® приблизно на 400 кг легше аналогічного стандартного повного приводу. Вона розроблена спеціально для безпечного і ефективного водіння на складних ділянках, наприклад на будівельних майданчиках або в лісі, а також на нормальних дорогах при несприятливих погодних умовах. Привід переднього моста з гідронасосом можна легко активувати за допомогою вимикача навіть при русі з вантажем. В результаті збільшиться тяга, розширяться можливості маневрування на різних поверхнях і підвищиться рівень безпеки для вас і ваших вантажів. Більше тяги одним рухом руки MAN HydroDrive® – це ідеальна система приводу для періодичної роботи в умовах бездоріжжя і ситуацій, в яких потрібне додаткове тягове зусилля на передньому мосту. Системою MAN HydroDrive® оснащуються насамперед дорожні автомобілі, спектр застосування яких розширюється за рахунок гідростатичного приводу на передні колеса. Типові ситуації активації системи MAN HydroDrive®:
 • рух по грунтових дорогах (польові дороги, будмайданчика);
 • рух по слизьких дорогах (бруд, лід і сніг);
 • рух по гористій місцевості.
Системи безпеки і допомоги водієві Ми сподіваємося, що ви ніколи не скористаєтеся ними, але вони допоможуть в разі аварії. Огляд систем безпеки вашого MAN TGX. Щоб автомобіль завжди залишався на своїй смузі і навіть при великій інтенсивності дорожнього руху підтримував правильне відстань: наші інноваційні системи забезпечення безпеки та допомоги водієві допоможуть вам рухатися впевнено і завбачливо навіть в найскладніших ситуаціях. Навіть в критичний момент вони допоможуть залишатися господарем становища.
 • Електронна система курсової стійкості ESP
 • Система підтримки швидкості по відстані до автомобіля попереду з новою функцією Stop & Go
 • Електронна гальмівна система MAN BrakeMatic®
 • Система автоматичного гальмування EBA
 • Система стеження за дорожньою розміткою LGS
 • Система динамічного управління амортизаторами (CDC)
 • Тренінг по економічному і безпечного водіння з MAN ProfiDrive®
 • Вторинний сповільнювач (Retarder) і первинний сповільнювач (MAN PriTarder)
 • Система контролю тиску в шинах TPM
 • Цифрова індикація осьового навантаження
 • Автоматичний ближнє світло і автоматичні склоочисники
 • Гальма-сповільнювачі EVB
Системи підвищення ефективності З системами підвищення ефективності MAN ви заощадите на витратах ще до їх появи. Для оптимального балансу на кінець дня. Ви і ваш успіх є нашим пріоритетом. Наші системи підвищення ефективності забезпечують комфорт в поїздці, бережуть навколишнє середовище і скорочують витрати палива за рахунок економічного водіння. Основний компонент нашої інтелектуальної КПП MAN TipMatic® підбирає режим початку руху в залежності від навантаження і ухилу дороги і автоматично знаходить оптимальний компроміс між комфортом, зносом матеріалу і ефективністю водіння. Темпомат MAN EfficientCruise® з підтримкою GPS дозволяє заощадити до 6% ваших витрат на паливо. Отримуйте задоволення від водіння і економте – наші системи підвищення ефективності допоможуть вам в цьому. MAN TipMatic® MAN EfficientCruise® з MAN EfficientRoll