Тягач MAN TGX 2020 року – папараці зіткнулися з проблемою (відео)

Дебют магістрального тягача MAN TGX наступного покоління стане справжньою сенсацією 2020 року в сегменті вантажівок важкого класу. Вихід машини приурочили до 20-річчя серії TG (Trucknology Generation) – вперше за ці роки тягач отримає повністю новий дизайн кабіни. Світова прем’єра має відбутися 10 лютого в іспанському місті Більбао. Однак папараці вдалося зловити сенсаційний вантажівка ще до цієї події. Правда, не все пройшло гладко.

Тягач MAN TGX 2020 – папарацци столкнулись с проблемой (видео)

Справа була в порту Більбао. Новий тягач MAN TGX викотили на берег. Правда, машину від цікавих поглядів приховувало чорне покривало. І в один момент працівники вирішили його зірвати. Шпигун нервово стиснув камеру в руках, затамувавши подих …

Але розкриття Cекрета завадив величезний суховантаж, який як раз пропливав в цей момент між мисливцем і його здобиччю. Довженний корабель нарешті пройшов … і в кадр потрапило тільки одне покривало, яке залишилося від тягача на землі. На жаль і ах, папараці залишився з носом.

Виявляється, весь цей ролик постановочний і з його допомогою компанія MAN Truck & Bus вирішила підігріти інтерес до майбутньої прем’єри. Більш того, деякі фрагменти нового дизайну кабіни виробник все ж розкрив – в невеликій відеонарізці на офіційному сайті.

Джерело  — https://www.autocentre.ua/