В Україну поставили новий MAN Lion’s Coach

Лідер автобусних пасажирських перевезень «Євроклуб» в черговий раз робить ставку на MAN!

Сьогодні автобусні перевезення становлять серйозну конкуренцію залізничному і авіатранспорту не тільки за ціною, але і по комфорту і якості сервісу.

З 11 червня 2017 року, українські громадяни отримали довгоочікувану можливість подорожувати в країни Шенгенської зони в режимі «без віз». У свою чергу, безвізовий режим України з ЄС істотно вплинув на розвиток туристичної індустрії та транспортній галузі. Обсяг пасажирських перевезень в Україні стрімко зріс більш ніж на 30%.

Оператор пасажирських перевезень «Євроклуб», дозволить багатьом українцем скористатися перевагами безвізового режиму. Компанія займає провідне місце серед пасажирських перевізників України з 1999 року, і здійснює регулярні, комфортабельні автобусні рейси в Німеччину, Австрію, Угорщину і Польщу.

«Євроклуб» активно інтегрується в глобальну систему пасажирських перевезень, при цьому регулярно проводить оновлення і модернізацію свого автопарку відповідно до існуючих норм і стандартів ЄС.

І ось, реалізуючи програму розширення автобусного парку, в 2017 році компанія «Євроклуб» однією з перших в Європі підписала контракт на поставку нової моделі автобуса MAN Lion’s Coach. Чергову поставку здійснював офіційний дилер МАН Трак енд Бас Юкрейн компанія «АВАНТИ Груп». Даний вибір не випадковий для «Євроклуб», так як нові автобуси MAN компанія експлуатує з 2016 року, а в цьому році це вже друге постачання.

Примітно, що в цей раз новенький MAN Lion’s Coach надійде в парк компанії всього через місяць після світової прем’єри на виставці Busworld 2017 Кортрейку. тому кілька слів потрібно сказати і про нього.

Новий MAN можна відразу дізнатися по виразному дизайну і денним ходовим вогнів фірмового дизайну, які функціонують також в якості покажчиків повороту. Також головний світлотехніка вперше виконана на світлодіодах LED, забезпечуючи значно більше яскравості в порівнянні з галогенними лампами.

Новий дизайн автобуса спрямований не тільки на естетику. Покращена на 20% аеродинаміка кузова, забезпечує економію палива.

Також MAN не залишив без уваги пасажирів. Покращена ергономіка простору в салоні дає відчуття простору, а тоновані вікна і м’яке світло світлодіодного підсвічування створюють затишну атмосферу.

До послуг пасажирів на борту сучасні мультимедійні пристрої з РК-моніторами, кухня і санвузол. Також перевізник забезпечить пасажирам доступ до інтернет через Wi-Fi, а всі 57 крісел вже обладнані індивідуальними USB-роз’ємами для зарядки пристроїв.

Підбивши підсумок, слід зазначити, що все це стає доступним українським пасажирам завдяки невтомній роботі компанії «Євроклуб» над підвищенням якості послуг і сервісу для своїх клієнтів. Побажаємо їм і далі бути в авангарді пасажирських перевезень, відкриваючи нові горизонти якості українським туристам.